Pole bitewne Ziemia, t.1

Tłumaczenie: Wacław Malten
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga roku 3000,Mistrzowie SF". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Battlefield earth. A saga of the year 3000
83-7082-141-3
ania_och

Rok 3000. Tysiąc lat temu Ziemię opanowali Psychlosi - obdarzeni ogromną mocą przybysze z Kosmosu. Niedobitki ludzkiej rasy ukryły się w niedostępnych zakamarkach globu. Po dziesięciu wiekach niewoli nadchodzi wrszcie czas przebudzenia. Jeden z młodych wojowników, Jonnie Goodboy Tyler, wraz z garstką straceńców podejmuje rozpaczliwą walkę z najeźdźcą.

Olina | 2014-06-23

Książka bardzo mi się podobała. Opowiada o przyszłości, zderzeniu ludzi z kosmitami. Nasza planeta została prawie doszczętnie wyludniona i opanowana przez obcą rasę, jednak dzięki obsesji jednego z nich młody mężczyzna uczy się technologii i języka obcej rasy, zdobywa nawet przyjaciela. Z czasem organizuje ośrodek szkoleniowy dla większej ilości ludzi, którzy do tej pory żyją, oczywiście pod czujnym okiem swojego kosmicznego opiekuna. Mimo to udaje mu się odpowiednio wyszkolić ludzi, stworzyć plan buntu i odbicia ziemi, a nawet zrealizować go. Książka jest wciągająca, często zaskakuje. Czytałam bez przerwy ;)

ewa0818 | 2011-06-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

swietna ksiazka,czytam ja regularnie jak tylko troche zapomne,naprawde wszystkim polecam

Małgorzata Hypszer | 2016-10-27
Troll23 | 2016-07-29