Rywalki

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Córka morza (tom 6)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Rivaler
saga, Córka morza, romans, norwegia
Edith

W Dalen panuje bieda. Elizabeth ma kłopoty ze zdobyciem pożywienia dla siebie i dzieci. Pewnego dnia w obejściu pojawia się dawny wróg i to spotkanie całkowicie odmieni jej życie. Kristian oświadcza się Elizabeth, lecz dziewczyna jest pełna obaw i prosi o czas do namysłu. Nie zapomniała okresu spędzonego w Dalsrud, wie, że Nikoline będzie starała się jej szkodzić. Służąca zabiega o względy...

Kristian oświadcza się Elizabeth, lecz dziewczyna jest pełna obaw i prosi o czas do namysłu. Nie zapomniała okresu spędzonego w Dalsrud, wie, że Nikoline będzie starała się jej szkodzić. Służąca zabiega o względy Kristiana i postanawia uczynić wszystko, żeby pozbyć się rywalki.

[Axel Springer Polska, 2010]

ewkap16 | 2016-04-03