Cichy staw

THE SILENT POOL
978-83-7470-114-3
staw, morderstwa, psy, bliźniaczki
Liwia

Bliźniaczki Charlie i Cass, po rozwodzie rodziców, spędzają wakacje u babci na wsi. Ciekawi je pobliska posiadłość Cleremontów - utytułowanego, ale zubożałego rodu. Na wyspie na jeziorze zwanym Cichym Stawem spotykają swojego rówieśnika, Jacka Cleremonta. Jego ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach. Czy jego zniknięcie ma związek z klątwą rzuconą na ród Cleremontów przez starą Cygankę...

Jego ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach. Czy jego zniknięcie ma związek z klątwą rzuconą na ród Cleremontów przez starą Cygankę Kezrę prawie sto lat temu?

Liwia | 2010-06-18

Szczerze powiem, że nie tego spodziewałam się po tej książce. Gdy spojrzałam na tytuł i okładkę, zaczęłam sobie wyobrażać co może przynieść ta książka. Dlatego trochę się nią rozczarowałam. Nie podobał mi się też wątek z duchami. Jak dla mnie w tej książce w ogóle nie powinno go być. Fikcja miesza się z rzeczywistością. Poza tymi duchami książka mi się podobała. Strasznie wciągająca jest. Gdy się do niej dorwałam nawet nie zauważyłam, że robi się coraz ciemniej. ;d Leżałam z kotem na łóżku i ją czytałam, dopóki nie skończyłam. Po prostu nie mogłam się od niej oderwać. !

Ludwiczeg | 2012-07-24
Przeczytana: 2010 rok

Książka bardzo fajna polecam tę jak i wszystkie, które nalezą do serii PRZYGODY I TAJEMNICE ^^

norwegia | 2012-05-01
Przeczytana: 01 maja 2012

Bardzo przygodowa i tajemnicza.

kamyk97 | 2012-01-10

Ciekawa.