Rzeka sekretów

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Fran niedługo skończy dwanaście lat. Właśnie przeprowadziła się z mamą i przyrodnim bratem do domu babci. Babcia niedawno utopiła się w pobliskiej rzece. Sprawa nie wygląda jednak na tak oczywisty wypadek, jak to sugeruje policja. Zwłaszcza, że Fay, córka sąsiadów, dziwnie się zachowuje. Jakby kryła swego ojca... Okładka: miękka; Rok wydania: 2005;

Katherina87 | 2012-11-21

Fran niedługo kończy dwanaście lat. Właśnie przeprowadziła się z mamą i przyrodnim bratem do domu babci. Babcia niedawno utopiła się w pobliskiej rzece. Sprawa nie wygląda jednak na tak oczywisty wypadek, jak to sugeruje policja. Zwłaszcza, że Fay, córka sąsiadów, dziwnie się zachowuje. Jakby kryła swego ojca. Fran nie pozostaje nic innego, jak zabawić się w detektywa. Problem tylko w tym, żeby dociekanie prawdy nie skrzywdziło przy okazji niewinnych...

aggie | 2012-08-02
Przeczytana: 01 sierpnia 2012

Mimo, że wydawało mi się, iż jestem za stara na tą książkę, postanowiłam ją wypożyczyć. I nie żałuję. Wciąga i szybko się czyta. Nie jest zbyt skomplikowana i w sumie dość szybko domyśliłam się, co się naprawdę stało, jednak jest warta uwagi. Dość sympatyczna i luźno pisana, dla młodszych fanów zagadek powinna być idealna. A dla starszych - aby rozprostować zwoje mózgowe po bardziej skomplikowanych książkach kryminalnych. Na jeden wieczór ;)

karolina | 2010-03-30

Świetna książka. Przeczytałam ja w jeden wieczór. Bardzo mnie " wciągnęła". Polecam ją dla miłośników książek przygodowych. Główny jej wątek to "prowadzenie śledztwa" przez Fran i -poszukiwanie odpowiedzi na pytanie czy jej babcia zmarła sama czy ktoś się do tego przyczynił...Tej tajemnicy nie zdradzę. Musicie sami to sprawdzić ;)

zaba | 2011-03-25
Przeczytana: 25 marca 2011

Książka dosyć dobra, można nazwać ją detektywistyczno-przygodową.
Ulubiona postać:Robin ;)

monika1998 | 2013-05-12