Głowa do góry. Skuteczny sposób na otarcie łez!

Tłumaczenie: Agnieszka Haas
Wydawnictwo: Semen
Kopf hoch!
978-83-87153-09-0
cytaty, pomoc, pocieszenie
poezja
Ag2S

Dobrze jest zrzucić swe troski z serca. Powierzyć je komuś, komu można zaufać, wiedząc, że ich nigdzie nie powtórzy. Czy książka może być jak niezwykle chłonna chusteczka, będąca świetnym sposobem na otarcie łez? Oczywiście, że tak – pod warunkiem, że jest to nasza książka, bo my wydajemy książki jedyne w swoim rodzaju. Oto prezentujemy książeczkę, która zmieści się do każdej kieszeni,...

Czy książka może być jak niezwykle chłonna chusteczka, będąca świetnym sposobem na otarcie łez? Oczywiście, że tak – pod warunkiem, że jest to nasza książka, bo my wydajemy książki jedyne w swoim rodzaju. Oto prezentujemy książeczkę, która zmieści się do każdej kieszeni, każdej torebki i każdego zakamarka. Ta książeczka to mega porcja pocieszenia w mini formacie.

Śnieżka | 2011-09-21
Ag2S | 2010-06-15