miłość, koszykówka

Miranda i Phil znają się od dziecka. Są też parą. Phil dostaje się do szkolnej drużyny koszykówki. Miranda, zirytowana tym, że chłopak poświęca jej teraz za mało uwagi, postanawia wzbudzić w nim zazdrość...

lacerta | 2015-02-16
Przeczytana: 16 lutego 2015

Książki z tej serii są lekkie i za to je lubię. Czasami człowiek potrzebuje takiego nastoletniego odmóżdżenia, żeby nie zwariować. Niestety "Jak pies z kotem" tak strasznie mnie zirytowała, że po prostu muszę to opisać.
Nienawidzę, po prostu nie mogę zdzierżyć zachowania "nie powiem ci co mi leży na sercu, musisz się domyśleć, bo inaczej będę jeszcze bardziej zła". Niestety bohaterka całą sobą prezentuje taką postawę, a na dodatek dobrała sobie koleżankę, która tylko jej przyklaskuje w tym dziecinnym zachowaniu. I właśnie o tym jest ta pozycja, czyli nie dość, że nudna to jeszcze wkurzająca.

theperkss | 2011-04-10
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

Pomimo małej ilości stron książka "Jak pies z kotem" wzbudziła we mnie mieszane ale pozytywne uczucia..
Autorka przedstawia typowe problemy...chłopaka i dziewczyny a inaczej pary.
Phil jest zakochany w koszykówce i dniami mógłby tylko gadać o jednym. Za to Miranda po dłuższym namyśleniu uznaje że jej chłopak nie darzy jej komplementami jak to robią inne zakochane pary..więc postanawia wzbudzić w nim zazdrość..
Książkę naprawdę polecam !! :))

Priada | 2012-09-28
Przeczytana: 07 września 2012

Para młodych "dzieciaków". Wychowywali się od dziecka razem i pomimo że powinni sie traktowac jak rodzeństwo stają sie para. Miranda zauważa że jej chłopak Phil nie zabiega o jej wględy. Zwierza się koleżance ze szkoły i wpadają na "rewelacyjny" pomysł. Czy okarze się skuteczny? A może miłośc jak z obrazka legnie w gruzach?

Jakoś ta książka mniej mi się podobała od reszty z tej serii, ale też była całkiem fajna. ;)

sztuku | 2011-04-11
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 11 kwietnia 2011

Już dość dawno temu przeczytałam jedną książkę z serii ,,Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty. Jakoś nie błam z niej do końca zadowolona. Była taka nijaka. I może po prostu nie trafiłam na tą właściwą.

Książka ,,Jak pies z kotem'' była jednym słowem mówiąc: świetna. Pełno w niej humoru i nawet taka trochę z życia wzięta. Po nieudanej przeczytanej kiedyś książce z tej serii dałam jej kolejną szansę. W ogóle się nie zawiodłam. Akurat ta książka mnie zachwyciła. Po mimo małej ilość stron książka jest godna uwagi. O taka na króciutki relax na kanapie ze szklanką soku.

Główną bohaterką jest Miranda ,ma ona chłopaka z którym z na się od kołyski. Pewnego dnia ich przyjaźń przeradza się w miłość. Są uznawani za najlepszą parę w szkole. Jednak Miranda uważa ,że jej chłopak prawi jej za mało komplementów. Nie musi się o nią starać po prsotu dla niego to oczywiste ,że jest jego dziewczyną itp Miranda radzi się koleżanki. Ta wymyśla plan w wzbudzić w chłopaku głównej...

a_nicca | 2014-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2014

Typowe romansidło dla nastolatków, mimo to autorka pokazuje, jak można coś utracić, ale także, co można zyskać, działając według siebie.

Arka_Noego | 2015-07-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 20 lipca 2015

Wciągająca i ciekawa książka ... Bardzo szybko się ją czyta :) Polecam molom książkowym :P

ina3 | 2015-12-28
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo fajna książka, chociaż ja wolałabym żeby główna bohaterka była jednak z Evanem.

Izabella | 2013-10-25

Książki tej serii czytałam w pierwszej klasie gimnazjum. Sięgałam po nie, ponieważ były krótkie i łatwo się czytało. Z dnia na dzień jednak co raz bardziej mnie nudziły i były co raz bardziej przewidywalne. Jeśli nie masz 11-14 lat i masz już wyrobioną swoją historię z książkami, to nie polecam bo Cię za nudzi. Szczere ale prawdziwe. :)

Książka dobra. Opowiada o dziewczyna, która chce wzbudzić zazdrość w swoim chłopaku. Zakończenie przewidywalne, ale historia jest ok.