Misja Stormbreaker

Wydawnictwo: Amber
Stormbreaker
832411615X
DaiHelsing

Kiedy Ian Rider ginie w wypadku, życie Alexa Ridera staje na głowie. A okazuje się jeszcze, że wypadek wcale nie był wypadkiem, wuj nie był tym, za kogo się podawał. A Alex nie będzie dłużej uczniem, lecz... superszpiegiem. Czeka go morderczy trening agenta wywiadu, szkolenie w posługiwaniu się bronią i sztukach walki. I tajna misja: zdemaskować międzynarodowego terrorystę i zniweczyć zbrodniczy plan, który grozi światu zagładą.

DaiHelsing | 2010-06-07
Przeczytana: 13 października 2006

Troszkę przewidywalna, ale Alex jest przeuroczy.

Loth | 2011-07-22
Przeczytana: luty 2011

Nie tak dobra jak Mroczna Gwiazda czy Krucze Wrota, ale również godna polecenia.

hollidayss | 2014-09-24

GENIALNA AKCJA! Czytałam kilka razy i jeszcze pewnie nie raz po nią sięgnę :)

Min9 | 2011-11-04
Przeczytana: lipiec 2011

Super książka,ale nie mogę nigdzie dostać kolejnych części

Kinga278 | 2016-07-27
Na półkach: 2016, Przeczytane