Szybkość bezpieczna. Safari

Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Zagraniczne ALPHA
8390219611
motoryzacja
Sofia

ZASADA, Sobiesław. Zwyciezca 148 rajdów samochodowych. Uczestnik największych rajdów świata: Londyn-Sydney, Londyn-Meksyk, Vuelta del America del Sur, Gran Premio Argentino, Safari, Press on Regardless, Monte Carlo, Puchar Alp, Acropolis i inne. 3 srebrne mwdale wicemistrza Europy w rajdach 1968, 1969, 1972. 11-krotny rajdowy mistrz Polski. Kierowca fabryczny Steyr Puch (3 lata), Porsche (5 lat), BMW (2 lata) i Mercedes-Benz (3-lata).

źródło opisu: https://www.gandalf.com.pl/b/szybkosc-bezpieczna-safari/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie