Pajęczyna kłamstw

Wydawnictwo: Sonia Draga
Web of Deceit

Jennifer March, nowojorska pani adwokat, nie może uwolnić się od przykrych wspomnień sprzed paru lat, kiedy to była świadkiem napadu na dom rodziców. Jej matka została wówczas brutalnie zamordowana, a brat trwale okaleczony. Tej samej nocy w tajemniczy sposób znika również ojciec bohaterki. Po dwóch latach od tego zdarzenia na odległym lodowcy w Alpach zostaje znalezione martwe ciało, ofiara zagdkowego zabójstwa. Jennifer wyjeżdża do Europy, by znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania: czy zmarły to jej ojciec?

hanterkaa | 2016-03-06

Powieść ta trzyma w napięciu i niepewności od pierwszej do ostatniej strony. Intrygująca fabuła‚ przeplatające się wątki‚ tajemnica‚ nieustające zagrożenie i namiętności – wszystko to sprawia‚ że thriller Meade’a czyta się z niesłabnącym zainteresowaniem.

Dobry, trzymający w napięciu kryminał (thriller?). Czytałam i miałam wrażenie, że uciekam, a Ci źli depczą mi po piętach. Naprawdę ciekawa intryga, nie wiadomo czego się spodziewać. Polecam

MzHyde | 2015-04-11
Przeczytana: 05 kwietnia 2015

"Nie oceniaj książki po okładce." Wszyscy mówili Ci nie oceniaj książki po okładce. A Ty co Hyde? Znowu to zrobiłaś!
Tak moi drodzy, mam niestety ten nieprzyjemny nawyk, że wybieram co czytam często przez wzgląd na grafikę. Zwyczajnie lubię mieć w ręce ładnie oprawioną powieść. Niestety często wiążę się to z tym, że mojej uwadze umykają wartościowe książki. Tak szczerze mówiąc to graficy powinni się bardziej starać. Przecież okładka ma przyciągać czytelnika, a nie wręcz go zniechęcać. Wydawnictwa chyba nie wiedzą, co na tym tracą. Mojej ulubionej bibliotekarce udało się mnie namówić na "Pajęczynę kłamstw", co było nie lada wyzwaniem. To co dostałam przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

Glenn Meade, Irlandczyk z krwi i kości, urodzony w 1957 roku. Jego trzy powieści Snow Woolf, Brandenburg, a także Piaski Sahary stały się światowymi bestsellerami, przetłumaczonymi na dwadzieścia języków i cieszą się zarówno dobrą oceną krytyków, jak i sukcesem komercyjnym. Moje pytanie brzmi czy...

pole_minowe | 2012-07-25
Na półkach: Przeczytane, Inni autorzy, 2012
Przeczytana: 18 lipca 2012

książka posiada wszystkie ‘moje’ atrybuty
a jednak namęczyłam się z nią okrutnie
niby dobra, ale ciężko mi było przebrnąć
nie mam jej wiele do zarzucenia, a jednak musiałam się przez nią przedzierać i na siłę przekopywać kartkę po kartce
niby powinna mnie pochłonąć, a czytałam ją powoli i ociężale
nie wiem, gdzie ‘pies pogrzebany’...
dlatego nie pokuszę się na ocenę gwiazdkami : ((

Paulina | 2016-07-31