Dyskusje o książce Japońska parasolka

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Z 13 książkami dookoła świata
Dokładnie tak, masz 100% racji, po lekturach Dickensa, Doyla, Stokera spodziewałam się klimatycznego miasta osnutego mgłą i tajemnicą, z ciekawymi miejscami do odkrycia, a okazało się, że... cóż Londyn jest po prostu rozczarowujący. Dlatego trzymam się z dala od książek opisujących jakieś miejsce do puki sama go nie zobaczę i sięgam po nie już po wyrobieniu swojego zdania...
7 lata temu
Książki z Azją w tle
 ShantaramShantaram
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne