Paweł: Apostoł Narodów

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Paolo: L'Apostolo delle genti
religia
Snoopy

Książka jest zbiorem wypowiedzi papieża Benedykta XVI na temat Apostoła Narodów i stanowi cenny przewodnik po Roku Świętego Pawła. Zawiera przemówienie zapowiadające Rok Świętego Pawła, a także teksty charakteryzujące jego osobę i syntezę nauczania. Na uwagę zasługuje zawarte w tej publikacji tłumaczenie „wizji jedności przymierza”, czyli koncepcji teologicznej tak bardzo drogiej papieżowi Benedyktowi, która właśnie w teologii św. Pawła znajduje swoje główne uzasadnienie.

Mateusz | 2016-04-20
Na półkach: Religia, Posiadam, Przeczytane

Przeczytałem,ale szału nie było.Choć ze dwie, trzy ciekawostki z niej wyniosłem.

Snoopy | 2010-05-17
Patryk Kaczmarek | 2016-11-20