Tania książka po 10 zł - obyczajówka

Książęcy ród

Tłumaczenie: Monika Krasucka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers [Arlekin]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
książę, uczucia, nora, roberts
dona

Fascynująca historia rodzeństwa z książęcego rodu de Cordina! Beztroski książę Bennet de Cordina prowadził barwne życie i nieustannie trafiał na pierwsze strony gazet. Nigdy nie miał problemów z kobietami - ulegały mu wszystkie bez wyjątku. Było tak do dnia, w którym spotkał chłodną i dystyngowaną lady Hannah Rothschild... Arystokraci także bywają zmęczeni. Księżniczka Camilla de Cordina na kilka tygodni przeistoczyła się w zwykłą Camillę MacGee i zaszyła w leonej chacie należącej do przystojnego, lecz antypatycznego archeologa. Początkowo Del niepomiernie ją irytował, z czasem jednak odkryła w nim fascynujące cechy. A gdy w końcu go uwiodła, zrozumiała, że musi wyjawić mu swą tożsamość. Od tej pory nic już nie szło po jej myśli...

marcia | 2012-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2012

Słaba, nawet bardzo słaba książka Nory. Nudna i przewidywalna. Jedyną pozytywną stroną tej powieści są bohaterowie, którzy zostali stworzeni po mistrzowsku.
Ogólnie nie polecam, ponieważ jest to naprawdę denny romans. Nora ta książka ci nie wyszła....

Hope | 2012-05-05
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 05 maja 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

co więcej pisać wciągająca nie mogłam się od niej oderwać choć od Nory Robberts zawsze nie mogę. Winna się sama bronic, uwielbiam romans z dreszczykiem kryminału.

like_speed | 2017-04-21
Na półkach: Przeczytane, 2017

Rozrywkowy książę oraz dama do towarzystwa księżnej Eve, żony następcy tronu Cordiny. Ale czy każde jest tym, kim z pozoru się wydaje?

Alome | 2011-06-04
Przeczytana: 2008 rok

Opowieść nieco baśniowa, pełna porywających wydarzeń i pięknych uczuć.
Jedna z tych lektur do poduszki i na chwile relaksu. Czyta się dobrze. Budzi śmiech i wzruszenie, skłania do marzeń.

Małgorzata Chabzda | 2014-02-24
Przeczytana: 22 lutego 2014

Na temat tej pozycji moją opinię można przeczytać pod pozycją "Arystokraci".

LuizaWert | 2014-12-27

Książka idealna na ''zabicie czasu'' ;) Większość rzeczy w niej raczej się nie wydarzy, ale która kobieta nie lubi czytać o księżniczkach, nie obsadzając siebie w roli głównej ? ;)

aneta | 2013-12-28
Przeczytana: maj 2013

Ciąg dalszy sagi

Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Spodobała mi się książka tej autorki. Składa się z dwóch części, ale powieść jest ze sobą spójnie połączona. Dla tych, co lubią romanse, ciekawe historie ludzi i ich życie oraz przygody. Polecam!

Alome | 2011-06-04
Przeczytana: 2008 rok

Równie sympatyczna, ciepła, skłaniająca do marzeń, jak pozostałe części. Czyta się bardzo dobrze. W sam raz na letni urlop.

Kolejna znakomita saga Nory Roberts! Uwielbiam rodzeństwo de Cordina