Książęcy ród

Tłumaczenie: Monika Krasucka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers [Arlekin]". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
książę, uczucia, nora, roberts
dona

Fascynująca historia rodzeństwa z książęcego rodu de Cordina! Beztroski książę Bennet de Cordina prowadził barwne życie i nieustannie trafiał na pierwsze strony gazet. Nigdy nie miał problemów z kobietami - ulegały mu wszystkie bez wyjątku. Było tak do dnia, w którym spotkał chłodną i dystyngowaną lady Hannah Rothschild... Arystokraci także bywają zmęczeni. Księżniczka Camilla de Cordina na kilka tygodni przeistoczyła się w zwykłą Camillę MacGee i zaszyła w leonej chacie należącej do przystojnego, lecz antypatycznego archeologa. Początkowo Del niepomiernie ją irytował, z czasem jednak odkryła w nim fascynujące cechy. A gdy w końcu go uwiodła, zrozumiała, że musi wyjawić mu swą tożsamość. Od tej pory nic już nie szło po jej myśli...

LuizaWert | 2014-12-27

Książka idealna na ''zabicie czasu'' ;) Większość rzeczy w niej raczej się nie wydarzy, ale która kobieta nie lubi czytać o księżniczkach, nie obsadzając siebie w roli głównej ? ;)

Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Spodobała mi się książka tej autorki. Składa się z dwóch części, ale powieść jest ze sobą spójnie połączona. Dla tych, co lubią romanse, ciekawe historie ludzi i ich życie oraz przygody. Polecam!

Alome | 2011-06-04
Przeczytana: 2008 rok

Równie sympatyczna, ciepła, skłaniająca do marzeń, jak pozostałe części. Czyta się bardzo dobrze. W sam raz na letni urlop.

Kolejna znakomita saga Nory Roberts! Uwielbiam rodzeństwo de Cordina

kamilaz23 | 2010-12-05