Beztroski książę

Playboy prince
832380365X
miłość, książę, chłód
dona

Książę Bennett z Cordiny prowadził barwne życie i nieustannie trafiał na pierwsze strony gazet. Chłodna i dystyngowana lady Hannah Rothchild, którą ojciec zaprosił do ich pałacu, wcale nie była w jego typie. Jednak, gdy młody książę ją poznał, zaintrygowała go do tego stopnia, że postanowił się do niej zbliżyć. Hannah, która miała do spełnienia trudną i odpowiedzialna misję, szybko uświadomiła sobie, że Bennett może utrudniać jej wykonanie zadania, toteż postanowiła go unikać...

źródło opisu: opis własny

marcia | 2012-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2012

Słaba, nawet bardzo słaba książka Nory. Nudna i przewidywalna. Jedyną pozytywną stroną tej powieści są bohaterowie, którzy zostali stworzeni po mistrzowsku.
Ogólnie nie polecam, ponieważ jest to naprawdę denny romans. Nora ta książka ci nie wyszła....

Hope | 2012-05-05
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 05 maja 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

co więcej pisać wciągająca nie mogłam się od niej oderwać choć od Nory Robberts zawsze nie mogę. Winna się sama bronic, uwielbiam romans z dreszczykiem kryminału.

like_speed | 2017-04-21
Na półkach: Przeczytane, 2017

Rozrywkowy książę oraz dama do towarzystwa księżnej Eve, żony następcy tronu Cordiny. Ale czy każde jest tym, kim z pozoru się wydaje?

Alome | 2011-06-04
Przeczytana: 2008 rok

Opowieść nieco baśniowa, pełna porywających wydarzeń i pięknych uczuć.
Jedna z tych lektur do poduszki i na chwile relaksu. Czyta się dobrze. Budzi śmiech i wzruszenie, skłania do marzeń.

Małgorzata Chabzda | 2014-02-24
Przeczytana: 22 lutego 2014

Na temat tej pozycji moją opinię można przeczytać pod pozycją "Arystokraci".

LuizaWert | 2014-12-27

Książka idealna na ''zabicie czasu'' ;) Większość rzeczy w niej raczej się nie wydarzy, ale która kobieta nie lubi czytać o księżniczkach, nie obsadzając siebie w roli głównej ? ;)

aneta | 2013-12-28
Przeczytana: maj 2013

Ciąg dalszy sagi

Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Spodobała mi się książka tej autorki. Składa się z dwóch części, ale powieść jest ze sobą spójnie połączona. Dla tych, co lubią romanse, ciekawe historie ludzi i ich życie oraz przygody. Polecam!

Alome | 2011-06-04
Przeczytana: 2008 rok

Równie sympatyczna, ciepła, skłaniająca do marzeń, jak pozostałe części. Czyta się bardzo dobrze. W sam raz na letni urlop.

Kolejna znakomita saga Nory Roberts! Uwielbiam rodzeństwo de Cordina