Z Archiwum X #4: Trofeum

Cykl: Z Archiwum X (tom 4) | Seria: Seria zielona
Wydawnictwo: Da Capo
The X-Files : Squeeze
Zjawisko

Ulicę oświetlał jedynie blady księżyc, ale mężczyzna, który widział, jak Werner wysiada z samochodu i wchodzi do domu, bez problemu przebijał wzrokiem ciemność. Jego oczy płonęły nieludzkim ogniem. Tooms czaił się za żywopłotem po drugiej stronie ulicy, obserwując i wyczekując. Kiedy Werner zniknął za drzwiami, wyprostował się, zwinnie przemknął przez ulicę i dopadł domu. Stanął wprost przed...

Stanął wprost przed czujnikiem systemu alarmowego. Alarm nie włączył się.
Wernera nie poniosła wyobraźnia. Coś naprawdę było nie tak - coś strasznego.
Polowanie rozpoczęło się.

źródło opisu: Wydawnictwo Da Capo, 1997

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

PABLOPAN | 2012-12-31

Serię można pochłonąć z prędkością światła. Jest świetnie napisana, a historyjki trzymają w napięciu.

Michał Z | 2013-01-22

Na tej książce zacząłem moja podróż z czytaniem :)
Ogromny sentyment. Nie ma to jak w 2 klasie podstawówki zaczytywać się w książce opowiadającej o istocie pożerającej ludzkie wątroby

finn897 | 2016-09-27
CoyJared | 2016-07-09