Historia – kultura – metafora. Powstanie nieklasycznej historiografii

Okładka książki Historia – kultura – metafora. Powstanie nieklasycznej historiografii Wojciech Wrzosek
Wojciech Wrzosek Wydawnictwo: Fundacja na rzecz Nauki Polskiej Seria: Monografie FNP historia
historia
Monografie FNP
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
1995-01-01
1995-01-01
8385220550
historia historiografia nieklasyczna nauka kultura metafora filozofia Braudel

Okładka książki Rocznik Antropologii Historii, 2012, nr 1 (2). Antropologia współczesności - Historia współczesności Tadeusz Czekalski, Mariusz Filip, Dariusz Jarosz, Dobrochna Kałwa, Barbara Klich-Kluczewska, Waldemar Kuligowski, Paweł Łuczeczko, Michał Mokrzan, Marcin Napiórkowski, Wojciech Piasek, Ewelina Szpak, Wojciech Wrzosek, Anna Zalewska
Rocznik Antrop... Tadeusz Czekalski, ...
Okładka książki Rocznik Antropologii Historii, 2011, Nr 1-2. Preliminarium Jarosław Dumanowski, Ewa Klekot, Jacek Kowalewski, Tomasz Mojsik, Krzysztof Piątkowski, Piotr Pranke, Czesław Robotycki, Ludwik Stomma, Adam Szafrański, Tomasz Wiślicz, Stanisław Witecki, Wojciech Wrzosek
Rocznik Antrop... Jarosław Dumanowski...
Okładka książki EIDOLON. Kultura archaiczna w zwierciadle wyobrażeń, słów i rzeczy Helga van den Boom, Wojciech Józef Burszta, Ignacy R. Danka, Artur Dobosz, Jerzy Kmita, Andrzej P. Kowalski, Marian Kwapiński, Henryk Mamzer, Janusz Ostoja-Zagórski, Anna Pałubicka, Krzysztof Piątkowski, Krzysztof Tomasz Witczak, Wojciech Wrzosek
EIDOLON. Kultu... Helga van den Boom,...