Ksiądz wśród bandziorów

Wydawnictwo: W drodze
Prêtre chez les loubards
83-7033-116-5
Scarlett

Paryż. Ulice, stacje metra, bistra, motory, gliny. Młodzi z ulicy: wkraczający na drogę przestępstwa, przestępcy, więźniowie, młodociani recydywiści. Pośród nich ksiądz Guy Gilbert. Pod warstwą agresji dostrzegł samotność i rozpacz. Zobaczył, ile strachu i pogardy kryje się w walce z przestępczością. Usłyszał wezwanie i postanowił odpowiedzieć. Książka ta jest osobistym świadectwem człowieka,...

Książka ta jest osobistym świadectwem człowieka, który na co dzień próbuje przebić się przez mur nienawiści.

Pełna buntu i siły, zmusza, byśmy przyjrzeli się sobie.

Anna Czak | 2015-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2015