Jedno lato, drugie lato

Wydawnictwo: Rosner i Wspólnicy
83-89217-34-1
Karolina

Dlaczego Maria nie umie ułożyć sobie życia? Młoda, ładna, zdolna ucieka nad morze, by czekać na urodzenie dziecka. To będzie tylko jej dziecko. Kiedyś, w dzieciństwie, kiedy przyjechała tu na wakacje, zdarzyło się tyle ważnych rzeczy. Maria ma przeczucie, że właśnie teraz nadchodzi czas na wyjaśnienia. W nadmorskim miasteczku cofa się czas. Trzynastoletnia Marysia jest tu z mamą. Odwiedza chorą dziewczynkę. Emocjonalna więź, jaka zawiązuje się między dziewczynkami, przerasta wszystkich. Ociera się o tragedię. Co stało się wtedy? Czy Kasia umarła? Czy została uzdrowiona przez Marysię? Dlaczego tak bezwzględnie je rozdzielono? Po wielu latach Maria rozpoznaje znajome miejsca i zaczyna rozumieć sens tego, co było. Już wie, że jej droga zatacza koło, zmierza do punktu, w którym będzie można zacząć wszystko od nowa.

Iza | 2016-11-18
letni_a | 2016-08-26