Czarowny rok w skrzacim gaju

Wydawnictwo: Debit
83-7167-067-2
baśnie, bajki
_Olinka_

W Skrzacim Gaju wszystko jest prawdziwe: skrzatka Niezapominajka, skrzat Barwinek, Niecierpek i Tomiłek. Prawdziwy jest smoj Zęboróg, czarownica Gajownica, płanetnik Wężymord. Prawdziwe są czarodziejskie zaklęcia, przepis na skrzacie pierniczki, recepta na przeziębienie i wierszowane skrzacie lekcje o grzybach, roślinach i skałach. Dzieci skrzaty jeszcze nie nauczyły się znikać. Może uda Ci się zobaczyć mieszkańców tej krainy. Wejdź do Skrzaciego Gaju.

| 2013-02-16
_Olinka_ | 2010-04-21