Dyskusje o książce Futbol ery Manen

Książki o samobójstwach
Dodam  Przekleństwa niewinności Przekleństwa niewinności  Mroki Mroki
7 lata temu
Nie tylko Murakami
Hmm, moim zdaniem absolutnie na tłumaczenie zasługuje Keiichiro Hirano i jego "Pogrzeb" (Soushiki) - 4-tomowa rzecz o Chopinie, George Sand, i innych. Ale bardzo dobrze napisana. Tetralogia Yukio Mishimy, "Płodne morze" (Houjou no umi) też powinna w końcu kiedyś zostać przetłumaczona. No, i czołowe pozycje z literatury klasycznej - "Genji monogatari", "Heike...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Kwiecień 2016)
Nie mogłam przejść obojętnie koło koszyków z książkami w Carrefour Za 12,99 zł  Sekretny język kwiatów  Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął Za 8,99 zł  Mój przyjaciel mrok Z 1 zł  Czy Nowy Jork płonie?
20791
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Pokuta literackich sumień
Po szybkiej weryfikacji pamięci o ostatnio przeczytanych książkach ...i książka, która całkowicie zawiera w swej fabule wątek do rozmowy - pokuta ludzkiego sumienia- to:  Stokrotki w śniegu Stokrotki w śniegu
10 lata temu