Pod red. Kazimierza Imielińskiego. Książka niniejsza omawia kulturowe problemy seksuologii.Jest ona częścią trylogii wydawanej przez PWN w skład której wchodzi poza tym książka Seksuologia społeczna i Seksuologia biologiczna.

źródło opisu: Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1980

źródło okładki: Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1980

-Maat-Ka-Ra- | 2013-03-06
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 06 marca 2013

...jak na czasy w których powstała - bardzo dobra, mimo pojawiającego się w niektórych partiach, chrześcijańskiego bełkotu. Szczególnie polecam rozdział o liberalizmie i rygoryzmie seksualnym w różnych kulturach, znakomicie napisany, z pewnym literackim zacięciem nawet!! Dosyć powiedzieć, że uczyłam się z niego historii powszechnej do egzaminu na studiach ;))

Anna | 2017-04-03
Przeczytana: 1980 rok