Czasami wystarcza promyk słońca

Tłumaczenie: Anna Gryczyńska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Salezjańskie
A voltre basta un raggio di sole
83-7201-049-8
przypowieść włoska
religia
Kamulka84

Krótkie opowiadania dla ducha. Z serii ilustrowanych książek zawierających małe opowieści oraz refleksje i sentencje. Jest to coś w rodzaju pigułek mądrości, które pomagają zagłębić się w samym sobie.

Książkowo_czyta | 2011-10-15
Przeczytana: 2003 rok

O tym jak niewiele potrzeba, aby poczuć się szczęśliwym

Priada | 2011-12-05
Na półkach: Przeczytane, Opowiadania, Ebooki
Przeczytana: 01 grudnia 2011

Opowiadania do których mozna wracac w każdej chwili. Kocham ten styl opowieści z radą dla siebie. Niektóre są naprawdę godne uwagi przy innych nawet idzie sie popłakac bo poruszaja najczulsze struny serca i pomaagaja sie zmienic.
Bardzo dobry prezent dla osoby która od jakiegos czasu jest samotna lub przeżywa problemy.

Abyss Glimmer | 2012-03-15
Przeczytana: 15 marca 2012

Bruno Ferrero to autor krótkich opowiadań dla młodych i starszych. Te krótkie opowiadania wprowadzają człowieka w refleksje. W czas przemyślenia. Pokazują nam sens życia codziennego, jak i sens życia w Bogu. To kilka zdań, krótkich, prostych. Jednak jest w nich coś, co nas zatrzymuje. Co mówi nam byśmy się nie zastanowili o czym myślał autor, ale jak to odnosi się do mnie, do mojego życia. Nie życia jakiegoś tam człowieka, tylko mnie samego. To ja mam się nad sobą zastanowić. Często szukamy sensu w naszym życiu, poprawnej drogi, którą powinniśmy dążyć. Dlatego znajdźmy czas na przeczytanie i rozmyślanie na temat krótkich opowiadań i weźmy je głęboko do naszych serc.

Polecam tą małą, cieniutką książeczkę. To tylko kilka opowiadań, a zmienić mogą nasze pogląd. Możemy spojrzeć na wszystko z innej strony. Samemu nam trudno jest dojść do czegoś, ale jeśli ktoś nam ukaże może dla kogoś błahe opowiadanie, jednak to one pomoże nam znaleźć sens we wszystkim.

" Pewien uczony miał w swoim...

LifeOnMars | 2011-08-29
Przeczytana: 28 lipca 2011

Cudowna jest ta książeczka, a historyjki w niej zawarte dają do myślenia.

Agnieszka | 2012-05-14
Przeczytana: 2011 rok

"Każdy nosi swój świat w sercu"

W krótkich opowiadaniach zaklęte mądrości niezwykłe.

Paulina | 2010-05-03

Tak jak wszystkie inne - cudowna.

Ilona Kurczyk | 2016-10-08
Przeczytana: 26 października 2016