Audrey Hepburn

Audrey Hepburn
83-7082-880-9
Audrey Hepburn, biografia
maszmnie

Audrey Hepburn była nie tylko jedną z najsłynniejszych na świecie aktorek lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Dla wielbicieli na zawsze pozostanie mitem, uosobieniem delikatności i kobiecego wdzięku. Dla wielkiego projektanta mody, Huberta de Givenchy, była muzą, dla której stworzył nowy styl. Oryginalną urodą, niezwykłą wrażliwością i skromnością Audrey Hepburn podbiła serca nie tylko widzów, ale i wszystkich, którzy ją znali. A po zakończeniu kariery filmowej, rolą ambasadora UNICEF, działalnością na rzecz głodujących dzieci w Afryce, dała wzruszający dowód odwagi i bezkompromisowego humanizmu.

źródło opisu: okładka

Joanna | 2014-08-01

Pierwsza biografia jaką przeczytałam w swoim życiu i nie zawiodłam się. Chyba dobrze zaczęłam. Historia Audrey opisana ze szczegółami, została nawet krótko przedstawiona historia jej rodziców i dziadków. Poza tym bohaterka została ukazana z różnych stron- i tych dobrych, i tych złych, dzięki czemu opinia czytelnika na temat Hepburn jest dokładniejsza. Myślałam, że biografia mnie zanudzi, ale o dziwo była napisana w bardzo miły sposób i zdecydowanie mogę powiedzieć, że czytałam ją z wielką chęcią. ;D

marzena95 | 2014-08-13

Przeczytałam kilka biografii o Hepburn i tą uważam za najlepszą. Szczegóły, szczegóły i jeszcze raz szczegóły. Na małą ilość zdjęć nie jestem zła, jako że ta książka do nowych nie należy. Polecam ją wszystkim ciekawym życia naszej kochanej gwiazdy :D

Holly__Golightly | 2012-11-25
Przeczytana: 2008 rok

Moim zdaniem najlepsza książka o Audrey :)

nataliazylka | 2016-10-31
Askaria | 2016-10-26