100 prostych sekretów udanego związku

978-83-7554-121-2
udany zwiazek, miłość
poradniki
Monika

Jak ludzie znajdują szczęście? W jaki sposób działają ci, którzy potrafią podtrzymywać dobre relacje? Socjolog David Niven pomaga rozwikłać tę zagadkę. Przez lata prowadził badania, przepytał ponad sto par, korzystał również z publikacji innych naukowców. Swoje wnioski spisał na podstawie doświadczeń badanych osób, opatrzył je również wnikliwym komentarzem. Niewątpliwie do największych zalet książki należy język (jasny i przystępny dla czytelnika, który nie musi by przecież naukowcem) oraz swoboda i humor, z jakimi autor pisze często o intymnych sprawach.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.gandalf.com.pl