100 prostych sekretów lepszej połowy życia

5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
100 simple secrets of the best half of life
poradniki
Rynia

Jak szczęśliwie przeżywać starość? Jak się rozwijać i cieszyć drugą połową życia? Co wyróżnia tych, którzy potrafią godnie i z radością wkraczać w jesień życia? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książce Davida Nivena. To szósta pozycja z serii "100 prostych sposobów". Autor pisząc książkę korzystał z doświadczeń psychiatrów i terapeutów oraz wyników badań socjologów. Zebrany materiał opatrzył komentarzem oraz sformułował praktyczne rady, które pomogą z podniesioną głową i nadzieją powitać starość, która wcale nie musi być nudna!

źródło opisu: Czarna Owca, 2010

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

Maga | 2015-11-01
Na półkach: Przeczytane, Porzucone
Przeczytana: 01 listopada 2015

Nie daję oceny, bo w sumie nie jestem w stanie jej dać. Książkę ostatecznie porzuciłąm, gdyż jednak chyba powinnam ją zostawić na faktyczną drugą połowę mojego życia, do której póki co dość daleko więc i rady zapewne stracą na wartości.

Lucyjuicy | 2016-07-21
Na półkach: Przeczytane, 2016