Radość przez łzy

Wydawnictwo: OXFORD Educational Sp. z o. o.
Bittersweet
9788325205065
miłość, zdrada, szacunek, marzenia
dona

India Taylor, zamiłowana fotoreporterka, wyrzekła się ambicji zawodowych i poświęciła bez reszty rodzinie, bo ukochany mężczyzna tego od niej wymagał. Z miłości do Douga i dzieci godziła się z losem, dopóki nie odkryła, że mąż nie odwzajemnia uczucia jakim ona go darzy, a jedyne co może jej zaofiarować, to przywiązanie i szacunek. Głęboko rozczarowana India próbuje zmienić swoje życie - podejmuje pracę. Z czasem odzyskuje wiarę w siebie, jej dawno zaniechane plany nabierają realnych kształtów, odżywają porzucone w imię miłości marzenia... Czy jednak cena, jaką przyjdzie jej zapłacić za realizację marzeń, nie okaże się zbyt wysoka?

betina360 | 2013-01-03
Na półkach: Przeczytane, 2013, Steel
Przeczytana: 03 stycznia 2013

India znana fotoreporterka rezygnuje na dlugi czas z zawodu i poswieca sie mezowi i czworce ich dzieci.Gdy odkrywa ze maz traktuje ja tylko jak gosposie i nianke a nie kocha jej postanawia zmienic swoje zycie.Wraca do zawodu i poznaje podczas wakacji z dziecmi Paula.Jego zona znana pisarka ginie w samolocie w ktorym wybucha bomba.India i Paul zblizaja sie do siebie po tej tragedii.Najpierw sa przyjaciolmi a pozniej wbrew wszystkiemu rodzi sie silne uczucie.Lubie ksiazki Danielle Steel gdyz wzruszaja i daja nadzieje ze marzenia sie spelniaja.

zaczytana | 2014-02-12
Przeczytana: maj 2013

Opis niejednej kobiety. Porzucenie własnych planów, ambicji zawodowych, własnej satysfakcji na rzecz rodziny i męża. Z upływem lat główna bohaterka zaczyna dostrzegać rysy na jej jak wcześniej myślała idealnym małżeństwie. Dzięki poznanym osobą i różnych sytuacjiach życiowych związanych z pasją bohaterki postanawia ona zmienić swoje życie. Powieść przeplata się z tematyka miłości. Warto przeczytać, aby poszerzyć swój własny punkt widzenia, jak może skończyć się ograniczanie innych, bliskich nam ludzi.

Klaudia95 | 2015-01-26
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 13 kwietnia 2014

Książki Danielle Steel są świetne. Jeszcze żadna mnie nie zawiodła.
Książka opowiada o losach Indii, która z miłości do męża, porzuciła świetnie rozwijającą się karierę. Pozostaje tylko jedno pytanie: Co się stanie, kiedy odkryjesz, że osoba dla której poświęciłaś wszystko co kochałaś i było dla ciebie najważniejsze, stwierdzi po latach, że darzy cię tylko szacunkiem? I to właśnie przydarzyło się Indii, która dowiedziała się, że mąż już jej nie kocha.
Douglas jest totalnym głupkiem, który nie zasłużył na Indię. Kobiety takie jak ona, nie zdarzają się często- teraz kobieta skupia się na robieniu kariery- a nie na małżeństwie. Non stop się skarżył jak India chciała wrócić do pracy. Właściwie to tylko jemu to nie odpowiadało - dzieci nie miały nic przeciwko.
I właśnie na kempingu, India poznaje Paula. Są dla siebie stworzeni, ale żeby być razem, muszą jeszcze wiele przejść. Czy Paul nie zawiedzie Indii tak jak Douglas?
Jeśli chcecie wiedzieć jak skończy się książka, to polecam do...

Zakładeczka | 2011-05-23
Przeczytana: 22 maja 2011

Dawno temu przeczytałam sporo książek tej autorki i prawie każda podobała mi się.Postanowiłam po latach powrócić do książek tej autorki i...nie wiem albo zmienił mi się gust,albo akurat trafiłam na taką książkę.Jednym zdaniem mogła bym ją opisać:Nic specjalnego...taki banał,mało wciągająca,zwykłe czytadło:(

Iwona10 | 2013-05-27
Przeczytana: 2013 rok

przyjemnie sie czytało, choć muszę przyznać że czcionka drobna trochę męczyła.

elima | 2011-12-19
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Książkę posiadam w oryginale i powoli czytam ;)

Monika | 2013-06-17

Powieść 46