Kleopatra VII. Córka Nilu Gregory Kristiana

Seria: Pamiętniki Księżniczek
Wydawnictwo: Świat Książki
Cleopatra VII daughter of the Nile
Lenthiel

Książka rozpoczyna się, gdy księżniczka ma zaledwie 12 lat, natomiast kończy, gdy ma 14 i dopiero wchodzi w dorosłość. Autorka przedstawia nam młodą, inteligentną, bradzo dojrzałą jak na swój wiek dziewczynkę. Akcja rozgrywa się po części w Egipcie, po części w Rzymie. Po...

Lenthiel | 2010-04-09

świetna, czytałam kilka razy

Marta | 2014-04-30

Bardzo interesująca książka. Zawiera wiele ciekawostek i faktów, które naprawdę przydają się na lekcjach historii, dlatego warto przeczytać jako dodatkowy materiał i wspaniałą historię legendarnej Kleopatry.

Claudie_Laurenne | 2012-07-03

Bardzo ciekawa, potrafi przenieść czytelnika w czasy życia młodej Kleopatry, która stała się jedną z najważniejszych kobiet w historii.

kiga | 2014-07-29
Przeczytana: 16 lipca 2014

Bardzo ciekawa książka. Przenosi czytelnika w okres życia Kleopatry. Gorąco polecam.

Indusia | 2017-04-13
Przeczytana: 2004 rok