978-83-88311-98-7
filozofia i etyka
szatanielica

Książka ta jest już siódmym, gruntownie zmienionym i poprawionym, zawierającym ilustracje, słownik pojęć oraz tablice przeglądowe wydaniem podręcznika "Elementy filozofii". W książce przedstawiono zwięzły zarys historii myśli filozficznej i ekonomicznej oraz elementów logiki - napisany nie tylko z wielką znajomością tematu , ale także w niesłychanie przystępny sposób, wciągający czytelnika i zachęcający do przeczytania jej jednym tchem.

Matias Szostak | 2014-09-25
Na półkach: Przeczytane, Filozofia