Do końca razem

Okładka książki Do końca razem Kamila Wiśniewska
Okładka książki Do końca razem
Kamila Wiśniewska Wydawnictwo: Editio Cykl: Mafijna miłość / Wiśniewska (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Mafijna miłość / Wiśniewska (tom 3)
Editio
2023-10-17
2023-10-17
18+ Romans mafijny

Życie Beatrice to mafia, mafijne porachunki i ciągła niepewność o to, co może się wydarzyć. Kobieta będzie musiała odnaleźć się w roli matki, kiedy na świat przychodzą bliźniaki. Siergiejew wraca do zdrowia i do zarządzania swoimi biznesami a dzieci stają się jego oczkiem w głowie. Jednak działania, jakich podjęła się Beatrice, by ratować męża, mają poważne skutki. Wrogowie planują zemstę, a i niekiedy bliscy, okażą się tymi złymi.

Beatrice spełnia się w nowej roli. Na szczęście ma przy sobie męża, który też zmienia się dzięki dzieciom i zmiana ta jest spora. Wrogowie jednak nie usuwają się w cień, a zabójstwo szefa irlandzkiej mafii nie ujdzie kobiecie płazem. Wydarzenia te dość mocno wpływają na bohaterów. Beatrice zmienia się, pod wpływem otoczenia, a niektóre jej decyzje okazują się nieprzewidywalne. Kobieta staje się zaborcza, przesadnie pewna siebie i ciągle musi przyglądać się, jak wszystkie kobiety wręcz kleją się do jej męża. Jak dla mnie zdecydowanie za dużo było takich sytuacji.

W książce bardzo dużo się dzieje w bardzo krótkim czasie, ale akcja mimo wszystko wydaje się też bardzo jednostajna i spokojna oprócz kilku mocniejszych scen.
Tekst jest bardzo prosty, czasami zawiera dość sporo szczegółów, przez co niektóre sceny wydawały mi się też niepotrzebne. Mafijne porachunki zajmują cześć historii, kolejna część to romanse bohaterów. W książce nie zabraknie erotycznych scen, ale tych będzie mało i zdecydowanie wystarczająco. Są subtelne i na tyle krótkie, że nie przyćmiewają głównego wątku.

W historii nie zabraknie również intryg i czarnych charakterów, które dość mocno będą chciały namieszać. Tutaj ich motywy i przeszłość będą dość niespodziewane.

Zakończenie jest przedłużone i na dokładkę autorka przedstawia nam życie wszystkich ważnych bohaterów po upływie wielu lat. Tutaj Beatrice zwraca się wprost do czytelnika, łamiąc czwartą ścianę i kończy opowiadać historię swojego dość burzliwego i mafijnego związku z Aleksandrem. Zakończenie jest ciekawie skonstruowane i takie osobiste dla Beatrice, można się go też domyślić, ale jest też idealnym zwieńczeniem relacji bohaterów.

Przeczytałam całą trylogię i ciągle zadaję sobie pytanie - dlaczego to zrobiłam? Czy nie szkoda było Ci czasu ? Naprawdę był potencjał na jakąś fajną historię, naprawdę to wiele mnie tu zaskoczyło... ale sam styl pisania położył wszystko. Jak setny raz czytałam o tej wielkiej miłości, jak to się kochają, bo on diabeł a ona anioł... Mentalnie wręczam sobie puchar za przeczytanie 3 części ;)

"Do końca razem. Tom 3~ K. Wiśniewska

[...] Wie­dzia­łem, że to kwe­stia czasu, aż ona mnie zła­mie. Zro­bi­ła to już pierw­sze­go dnia, gdy tylko uj­rza­łem jej oczy, a z każ­dym ko­lej­nym dniem od­da­wa­łem się jej coraz bar­dziej.

🎄Opis 🎄

Ochroniła go własnym ciałem… Teraz on będzie musiał ochronić ich wszystkich
Po okresie zawieruchy i niepokojów, kiedy Beatrice musiała wziąć na siebie kierowanie interesami Aleksandra i zapłaciła za to wysoką cenę, razem wyszli na prostą. Siergiejew wyzdrowiał, Beatrice szczęśliwie donosiła ciążę, są małżeństwem. Wracają do nas, świętując niespodziewane podwójne narodziny: czekali na córeczkę, tymczasem na świat przyszły bliźniaki, dziewczynka i chłopiec. Nastia i Max. Na widok własnych dzieci gangster mięknie i z budzącego postrach szefa przeistacza się w szczęśliwego ojca rodziny.
Okazuje się jednak, że to nie koniec ich problemów. Nie będą mogli w spokoju cieszyć się rodzinnym szczęściem. Zabity przez Beatrice boss irlandzkiej mafii pozostawił na świecie kogoś, kto pragnie zemsty. A może nawet czegoś więcej…

[...] Zmru­ży­łem oczy, wy­obra­ża­jąc sobie ją w nim i tych wszyst­kich ga­pią­cych się na nią fa­ce­tów.

— Jak na­ło­żysz ka­ftan, to tak — oznaj­mi­łem.

— Żar­tu­jesz, praw­da?

— Nie. Żaden facet nie bę­dzie oglą­dał two­je­go ciała w bi­ki­ni.

▫️▪️Recenzja ▪️▫️

Seria Kamili Wiśniewskiej była na mojej check liście od dosyć dawna. Kiedy zobaczyłam trzeci tom pomyślałam, że to moment na nadrobienie całej serii. Przyznam szczerze, że zakochałam się w stylu autorki. Choć znałam go wcześniej z bardzo dawno przeczytanej książki " Związani umową " to moja pamięć zdążyła już zapomnieć jak dobre pióro ma autorka.

Ta seria to istny kocioł. Armagedon emocji. A to wszystko za sprawą połączenia córki Mafiosy i Syna, który od dziecka szkolony był do przejęcia władzy w swojej rodzinie. Tych dwoje wcale nie odpuszczało i choć przeżywali niekiedy katusze. A ich szczęście potrzebowało czasu, którego nie mogli mieć w nadmiarze to stworzyli coś pięknego i realnego. Choć romanse są często podkręcane aby wciągnąć czytających w sam środek akcji i uruchomić ich wyobraźnię to w moim przypadku autorce udało się to bez najmniejszego wysiłku.

Stworzonie Aleksandra było strzałem w dziesiątkę - inaczej tego nie nazwę. Przez wszystkie tomy zmieniał się stopniowo. Co jest dla mnie dużym plusem. Autorka nie śpiesząc się dała mu czas na to, aby czytelniczki go pokochały. Choć doszczętnie nie skradł mojego serca to uważam, że jest naprawdę mocną postacią i będzie nie jednej mężem książkowym.
Co do B. to jej zadziorność mi się podobała. Choć na początku była nieco wycofana pokazała, że potrafi.

Podsumowując całość uważam, że to dobra seria, która zachowuje jakąś świeżość w obrębie tego gatunku. Zakończenie oczywiście przyszło zbyt szybko! ❤️

Gratuluję autorce wyśmienitej serii i myślę, że na pewno jeszcze sięgnę po jej książki 📚
[współpraca z wydawnictwem]

"Do końca razem. Tom 3~ K. Wiśniewska

🎄Opis 🎄

Ochroniła go własnym ciałem… Teraz on będzie musiał ochronić ich wszystkich
Po okresie zawieruchy i niepokojów, kiedy Beatrice...

Po zawirowaniach w poprzednich częściach Beatrice i Aleksander próbują złapać oddech i równowagę. Walka o życie ukochanego, bycie tymczasową głową rodziny i na końcu poród bliźniaków, odcisnął piętno na dziewczynie. W powrocie do normalności wspiera ją mąż, który przeistoczył się w idealnego partnera i ojca. Ale spokój nie nastanie na długo. Mafia nie zapomina i rządzi się prostymi prawami, oko za oko ząb za ząb. Beatrice ratując ukochanego, zabiła bossa irlandzkiej mafii, a takie rzeczy nie rozchodzą bez echa. Zacznie się wyścig z czasem a Aleksander zrobi wszystko aby ochronić swoją rodzinę.

Do końca razem jest trzecim, finałowym tomem serii Od zawsze byłaś moja. Kamila Wiśniewska zrobiła wszystko aby pożegnać nas z przytupem. Historia była wciągająca, trzymała w napięciu i zaskakiwała zwrotami akcji. Byliśmy świadkami jak bohaterowie przeistaczają się w odpowiedzialne za swoich ludzi głowy rodziny i jak dorastają do bycia rodzicami dla swoich nowonarodzonych dzieci. Jak Bee z roztrzepanej dziewczyny stała się matką, żoną i królową mafijnego imperium potrafiąca walczyć do ostatniej kropli krwi. Jak Sasza, zimnokrwisty boss mafii, odnalazł łagodną stronę aby być najlepszą wersja siebie dla swojej żony i dzieci. Nie można również pominąć relacji, które występują w tej książce. Aleksander przy swoim boku ma lojalnych przyjaciół, których traktuje jak braci. Oni wszyscy bez zastanowienia wskoczyli by za siebie w ogień.

Zakończenie tej serii było zaskakujące, wzruszające i poruszyło moje serce . Polecam tę serię 🙌 a ja czekam na dalsze książki Kamili❤️

I tak się trudno rozstać z bohaterami @kamila_wisniewska_autorka których pokochałam od pierwszego tomu. Dziś dzieki współpracy reklamowej z @editio.red uroniłam łezkę żegnając się z Be i moim Saszką. To nie pierwsza mafijna historia na moim koncie ale wciąż ma w moim zaczytanym serduszku swoje miejsce. Mam do niej i do tych postaci ogromny sentyment który zwiększał się z każdą kolejną książką.

Powiecie że co to za romans mafijny gdzie szef rodziny mafijnej traci głowę dla ukochanej a przy dzieciach wychodzą z niego ciepłe kluchy. A ja powiem jedno, mnie się taki obraz podoba. Wielu już mafiozów i gangsterów przetrawiłam czytelniczo a jednak wciąż rozczula mnie obraz kiedy to mężczyzna siejący postrach na ulicach swojego miasta, za progiem swojego domu przemienia się w przykładnego męża i troskliwego ojca. Powiedzmy sobie szczerze Sasza to taki mój crash z dzieciństwa ( Bohun) on by z żalu świat podpalił gdyby stracił Be i dzieci. I to mnie w nim urzekło, to mnie w nim pociąga. Zaskakująca była dla mnie metamorfoza Beatrice która po urodzeniu bliźniaków stała się prawdziwą kobietą mafii, i lwicą walczącą ramię w ramię z mężem o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Oczywiście w tej ostatniej części wcale nie jest ciągle słodko,pierdząco i różowo. Wróg nie śpi i tylko czeka by zadać ostateczny cios. Nie mogę tu też nie wspomnieć o dawce humoru jaką autorka wkładała w usta swoich bohaterów. Nie raz, nie dwa parsknęłam śmiechem jak chłopaki i nie tylko oni sobie dogryzają i żartują.

Czy tylko ja miałam podczas lektury nieodpartą chęć przeniesienia się na karty tej książki? Taka rodzina i grono przyjaciół którzy stoją za sobą murem gotowi skoczyć w ogień by oddać życie to w mojej opinii największy skarb jaki człowiek może mieć w życiu.

[Reklama] EditioRed

"Siergiejew to nie tylko nazwisko. To potęga narodu. Niebezpieczeństwo i strach, jakie budzi w ludziach. To nasza brony, jedyna i niepowtarzalna. I najsilniejsza, jaką mamy."

Zawirowań w życiu Aleksandra i Beatrice zdaje się nie mieć końca. A finałowe starcie ze złem dopiero przed nimi.
Autorka od pierwszej strony wciąga w wir wydarzeń. Od razu wkraczamy w świat mafii. Świat pełen mroku, skradającego się zła i czyhającego niebezpieczeństwa. A także walki na śmierć i życie w obronie tych, których kocha się całym sobą.
Uwielbiałam patrzeć na miłość głównej pary bohaterów. Ich wzajemne wsparcie i akceptację. Zrozumienie i czystość uczucia. Bardzo ich polubiłam i z całych sił trzymałam kciuki aby zwyciężyli wszystkie walki, jakie przyszykował dla nich jakże zaskakujący i nieprzewidywalny los.
Zaserwowana dynamika wydarzeń trzymała w napięciu. Elementy zaskoczenia robiły odpowiednie wrażenie. Od strony romantycznej otulało niczym ciepłym kocykiem. Niczym miód na moje serce. Natomiast gorące i spalające sceny uniesień dostarczały potrzebnego ognia czyniąc powieść nieodkładalną.
Jedno tylko czego żałuję to tego, że książka jest tak krótka. Ledwie zaczęłam ją czytać a już dobiegłam do końca. Aż chciałoby się przedłużyć tę przyjemność z czytania tak genialnej historii miłosnej.
Zachęcam do czytania. Najlepiej z zachowaniem chronologii aby się nie pogubić i mieć pełen obraz.

Polecam

[Reklama] EditioRed

Autorka od pierwszej strony wciąga w wir wydarzeń. Od razu...

Książkę czytałam jeszcze za czasów wattpada podobnie jak pozostałe dwa tomy, dlatego z przyjemnością miałam okazję zrecenzować ostatnią część. Bardzo lubię mafijne książki, dlatego czytając do końca razem czułam się jak za czasów wattpada ale to w pozytywnym znaczeniu. Z bohaterami związałam się od samego początku, dlatego ciężko było mi się z nimi rozstać. Uważam że to jedna z lepszych książek jakie napisała Kamila, która jest po prostu definicją mafijnych romansów od których zaczęłam swoją przygodę czytelniczą. Zarówno Beatrice jak i Sasza pokazali swoje ciemne strony, a także to jak wielka i potężna jest ich miłość, która przezwyciężyła najgorsze chwile. Ogrom emocji przetoczył się przez ten ostatni tom, więc każdą stronę przerzucałam z lekką obawą co spotka mnie dalej. Para mimo że doczekała się dzieci, to wiedzą że spada na nich obowiązek chronienia ich, co nie jest łatwe przez zawód jaki wykonuje na codzień Aleks. Byłam jednak pewna, że razem przejdą przez wszystko i tak też było. Gorąco polecam tą pozycję, bo ma ona już u mnie specjalne miejsce na półeczce.

"Siergiejew to nie tylko nazwisko. To potęga rodu. Niebezpieczeństwo i strach, jakie budzi w ludziach. To nasza broń, jedyna i niepowtarzalna. I najsilniejsza, jaką mamy".

Każdy z nas na pewno posiada w biblioteczce książki, które na długo zapadły w pamięci. Jedną z tych książek u mnie jest seria "Od zawsze byłaś moja". Te trzy tomy wywarły na mnie ogromne wrażenie, a Kamila z każdą kolejną książką mnie zaskakuje. Kamila ma delikatne, lekkie pióro i potrafi stworzyć emocjonalne, mroczne, chwilami niebezpieczne historie, które zapadają w pamięci na długo. Na ten tom czekałam, a tak naprawdę na kontynuację losów Beatrice i Aleksandra. Obawiałam się tego, co mogę tutaj dostać. Poprzednie tomy rozwaliły mnie emocjonalne! "Do końca razem" opowiada o sile rodziny, miłości i przyjaźni. Historia o tym jak rodzina jest ważna i jak gangster zmienił się dla NIEJ. Historia o tym jak miłość będzie walczyć z przeciwnościami losu, a przed bohaterami jeszcze kilka ciemnych chmur. Świetna książka. Cudowna!

"Ochroniła go własnym ciałem, teraz on będzie musiał ochronić ich wszystkich". Jeśli myślałam, że ten tom będzie spokojniejszy, to się pomyliłam po kilku stronach. Kamila ma jeszcze asy w rękawie, a niebezpieczeństwo nie minęło. Zemsta jest słodka. Aleksandr będzie musiał ochronić nie tylko ukochaną, ale i dzieci. To nie będzie łatwy tom, a akcja nie pozwoli ani na chwilę zamknąć książki. Spodobało mi się, to jak autorka wykreowała postacie. Aleksandr od początku był taki zimny, pewny siebie gangster, a tutaj pokazał inne swoje oblicze — Zdjął maskę. Widać też jaką przemianę przeszedł, tak samo jak Beatrice. Dziewczyna nie miała łatwo, ale dla niego jest w stanie wszystko zrobić. Ich miłość jest piękna — Ale były trudne momenty. Życie nie jest kolorowe, tym bardziej w takim świecie. Kamila przedstawiła też cudowną przyjaźń i nie tylko. Zło nie śpi, ale on nie pozwoli, aby ktoś zniszczył ich życie.

Historia o miłości, która jest silna i piękna. Piękna okładka, która zachęca, aby poznać bohaterów i wraz z nimi wyruszyć w tę emocjonalną, pełną przygód podróż. Zemsta. Gorące momenty i akcja, która wywoła mieszankę emocji. Czekam na kolejne książki od autorki.
Gorąco polecam!

„Byliśmy jak woda i ogień. Jak niebo i piekło. Jak anioł i demon. Tak różni od siebie, ale jednocześnie tak podobni. Osobno byliśmy słabi, razem nie do pokonania. Nasza historia rozpoczęła się pewnego słonecznego dnia, kiedy byliśmy dziećmi. Zakończy się w dniu, w którym oboje przekroczymy wrota piekieł, aby na nowo rozpocząć naszą historię. Od zawsze, na zawsze i do końca razem”

Po wielu ciężkich i niepewnych chwilach życie Aleskandra i Beatrice wydaje się uspokajać. Siergiejew wyzdrowiał, a Beatrice donosiła ciążę. Teraz małżonkowie chcą skupić się na nowej roli, na byciu rodzicami. Choć czekali na córeczkę, los zrobił im psikusa i na świat przyszły bliźniaki: dziewczynka Nastia i chłopiec Max. Aleksandr dla innych jest niebezpiecznym, siejącym postrach gangsterem, jednak w domu mięknie i staje się zaangażowanym ojcem i kochającym mężem.

Niestety świat, w którym żyje ta dwójka nie daje o sobie zapomnieć i bardzo szybko okazuje się, że Beatrice i dzieciom będzie grozić niebezpieczeństwo. Zabity przez Be boss irlandzkiej mafii pozostawił na świecie kogoś, kto pragnie zemsty..

Czy Siergiejew ochroni żonę i dzieci? Jak potoczą się ich dalsze losy?

Książka skradła moje serce, gdy po raz pierwszy przeczytałam ją jeszcze na Wattpadzie. Niecierpliwie czekałam na kolejne papierowe wersje by móc mieć je na swojej półce. Teraz mam już wszystkie części. Historia Aleksa i Be na długo pozostanie w mojej pamięci i niejednokrotnie będę do niej wracać.

Świetna historia z dobrze wykreowanymi bohaterami, którzy na naszych oczach przechodzili przemianę. Dla Aleksa najważniejsze było bezpieczeństwo żony i dzieci. Beatrice stała się silną i odważną żoną mafiosa. Ale nie można w tym miejscu pominąć przyjaciół, którzy wszyscy razem tworzyli jedną wielką rodzinę. Książka przez mnogość akcji trzyma w napięciu i pochłania się ją w jedno popołudnie.

Tym którzy nie znają historii polecam.

❤️ RECENZJA PATRONACKA ❤️

"Jest aniołem, który prowadzi diabła"

"- Maleńka, swoim zachowaniem podpisujesz na siebie wyrok. - Mocniej ścisnął mój kark, nie pozwalając odwrócić od siebie wzroku.
Jego oczy płoneły pożądaniem.
- Sądzę, że podpisałam go już dawno - odparłam."
✨✨✨✨

Kochani dziś przychodzę, do was z recenzją mojego patronatu „Do końca razem” jest to finałowy tom z serii „od zawsze byłaś moja”. Nie ukrywam, że jest mi smutno, że to już koniec tej historii, ponieważ kocham całym sercem tę serię mafijną, która utkwiła mi w pamięci już od pierwszego tomu. ❤️
Pożegnanie z bohaterami też jest bolesne. Bardzo lubię pióro autorki i czułam, że miło i tym razem zostanę zaskoczona i oczywiście się nie zawiodłam, to była fenomenalnie zakończona historia Beatrice i Aleksandra. Znajomość dwóch tomów poprzednich obowiązkowa.
Emocje, które mi towarzyszyły, podczas czytania sięgały zenitu. Już od pierwszej strony przepadłam i do samego końca siedziałam jak na szpilkach.
Autorka z każdym rozdziałem nie zwalnia tępa.
W tej powieści nie zabraknie wielu emocji, zemsty, intryg, niebezpieczeństwa, tajemnic, strachu, pożądania, przyjaźni, pięknej szczerej miłości oraz gorących scen, których nie było tu końca.

Aleksander Siergiejew po postrzale szybko doszedł do siebie pod okiem żony. Są teraz małżeństwem. Beatrice szczęśliwie urodziła, niespodziewanie dwójkę dzieci zamiast tylko córki mają również syna.
Aleksander zimny i bezwzględny boss rosyjskiej mafii, ale na widok własnych dzieci gangster staje się uczuciowym ojcem. Jednak ich szczęście rodzinne nie trwa, długo ktoś będzie chciał to zburzyć.
Zabity przez Beatrice boss irlandzkiej mafii pozostawił kogoś, kto pragnie zemsty.
Czy życie Beatrice i Aleksandra jest zagrożone przez wroga?
Czy może jednak pozostaną do końca szczęśliwą rodziną?
Jak się zakończy ich historia?

Aleksander Siergiejew, pomimo, że po urodzeniu bliźniaków stał się o miękkim sercu ojcem i mężem to jednak dla swojego wroga jest wciąż diabłem w ludzkiej skórze. Nie ma litości i zabije każdego, kto tylko będzie chciał skrzywdzić jego rodzinę.
Beatrice diablica, waleczna i drapieżna. Za wszelką cenę chcę dorównać mężowi przy sprawowaniu władzy. Czy jej się uda?
Postawa Beatrice bardzo mi się podobała jak stała u boku Aleksandra z wielką dumą.
Oboje mają mocne charaktery i są uparci, ale razem tworzą idealny dream team.
Nie ukrywam, że Aleksander to mój książkowy mąż uwielbiam jego troskę wobec rodziny, która zawsze jest dla niego na pierwszym miejscu i bez której świata nie widzi.

Nagle autorka pewnymi wydarzeniami wywraca wszystko do góry nogami i spuszcza taką bombę, że sama nie wiedziałam, czy to faktycznie może jakiś żart. 😲 Oj działo się tu…

Muszę też wspomnieć o przyjaciołach Aleksandra i Beatrice, którzy zawsze stali na straży i ich wspierali. Takich ludzi wokół siebie można było im pozazdrościć.

Zakończenie szczerze bardzo mnie wzruszyło. Dziękuję autorce za zaufanie i możliwość objęcia patronem tej finałowej części. ❤️
Wam gorąco z całego serca polecam, a ja już czekam na kolejne świetne książki Kamili. 🥰
⭐ 10 /10

Dziękuję za egzemplarz do recenzji

❤️ RECENZJA PATRONACKA ❤️

"Jest aniołem, który prowadzi diabła"

Jego oczy płoneły pożądaniem.
- Sądzę, że podpisałam go już dawno - odparłam."
✨✨✨✨

• Romans