Okładka książki Zemsta Emilia Sroka
Okładka książki Zemsta
Emilia Sroka Wydawnictwo: Black Rose Cykl: Haker (Sroka) (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Haker (Sroka) (tom 2)

𝐙𝐞𝐦𝐬𝐭𝐚 | 𝐄𝐦𝐢𝐥𝐢𝐚 𝐒𝐫𝐨𝐤𝐚

[ 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐥𝐚𝐦𝐨𝐰𝐚]

𝟑/★★★
opis wydawcy:

Gdy Yvonne uciekła nie hamował się. Robił wszystko, by ją odnaleźć. Jednak to Derek grał pierwsze skrzypce – miał poślubić kobietę, której nie zna, a która da Verenom możliwość dojścia do absolutnej władzy.
Czy piękna Evelyn Brown oprze się urokowi Dereka, czy nadal najważniejszy będzie dla niej brat, rzekomo zaginiony podczas misji? Co zrobią, kiedy na drodze stanie im cień przeszłości?

♥♥♥

♥ Drugim tomem serii "Haker" jest "Zemsta", który kontynuuje wydarzenia z pierwszej części, wprowadzając jednocześnie nowe wątki, które stają się głównym motywem dotyczącym relacji brata Drexela. Choć postacie z poprzedniego tomu często się pojawiają, główny nacisk położono na nowych bohaterów. Wątek Drexela i Yvonne jest obecny, ale nie ma już takiego samego wpływu jak w poprzednim tomie. Fabuła, chociaż nietypowa, jest pełna wydarzeń, jednak na zaledwie 240 stronach, co powoduje, że akcja pędzi, a wątki otwierają się i zamykają szybko. Seria może przypaść do gustu miłośnikom historii krótkich i treściwych, ale osobiście wolałabym poznać tę historię w bardziej rozwiniętej formie.

♥ Naprawdę bardzo czekałam na kolejną część wręcz umierałam z ciekawości i bardzo się rozczarowałam, że jest to historia o bracie Drexela. Bardzo chciałam wiedzieć co dalej z historią Yvonne i poznać ją z bliska, a nie czytać to jako poboczny wątek. Sam styl pisania autorki jest bardzo lekki i przyjemny, lecz tym razem dziwnie się na niej męczyłam. Sama historia jest bardzo ciekawa, pełna tajemnic i intryg. Ostatnie strony były pełne napięcia, a ja sama miałam ochotę rzucać książką z niewiedzy. Cała historia jest naprawdę dobra i nawet dobrze się przy niej bawiłam. Znajomości pierwszej części jest obowiązkowe by przeczytać drugą!!

♥ 𝒓𝒆𝒄𝒆𝒏𝒛𝒋𝒂 ♥

𝐙𝐞𝐦𝐬𝐭𝐚 | 𝐄𝐦𝐢𝐥𝐢𝐚 𝐒𝐫𝐨𝐤𝐚

[ 𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐥𝐚𝐦𝐨𝐰𝐚]

𝟑/★★★
opis wydawcy:

Bardzo dobra, akcja goni akcję i czekam na jeszcze bo mam wrażenie że jeszcze coś się pojawi :)

"Zemsta" to drugi tom serii zatytułowanej 'Haker' autorstwa Emilii Sroka. Ta złożona i emocjonalna opowieść jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z pierwszego tomu, dlatego jego znajomość jest bardzo ważna. Powieść ta, dzięki połączeniu w sobie elementów literatury obyczajowej oraz romansu, zabiera czytelnika do świata pełnego intryg, zagadek i nieoczywistych zdarzeń, gdzie miłość i zemsta łączą się, tworząc historię pełną emocji. Bez wahania mogę podtrzymać, że ta seria stała się jedną z moich ulubionych, a twórczość autorki na pewno będę śledzić dalej.
Coś, co mocno rzuciło mi się w oczy podczas lektury, to sposób, w jaki autorka kreuje swoje postacie, które są skomplikowane, wielowymiarowe i przede wszystkim realistyczne, a ich motywacje i działania są przedstawione w sposób, który wywołuje w czytelniku sporo emocji. Frustracja, współczucie czy gniew to tylko zalążek tego, co można poczuć podczas czytania. Śmiało mogę stwierdzić, że to, co wyróżnia właśnie tę historię, to intensywność emocji, jaką tu spotykamy, oraz dynamika akcji, która sprawia, że jesteśmy trzymani w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.
Bardzo spodobało mi się to, w jaki sposób autorka balansuje między scenami pełnymi napięcia a momentami skłaniającymi do refleksji. Dobrze czytacie, historia ta nie tylko wciąga, ale też momentami skłania do refleksji nad moralnością oraz konsekwencjami podjętych decyzji. Autorka w niesamowity sposób na podstawie swoich bohaterów ukazuje nam, jak daleko można się posunąć w imię zemsty, miłości, czy też sprawiedliwości, bądź tego, co za sprawiedliwość uważamy.
Ta historia to istna gratka dla każdego czytelnika, który nie lubi nudy. Mogę zaświadczyć, że tutaj nie będzie na to chwili, gdyż akcja nie tylko pędzi do przodu, ale też co chwilę zaskakuje czytelnika, wzbudzając w nim coraz to nową ciekawość. Osobiście spędziłam z tą książką bardzo przyjemny wieczór. Tak, jeden wieczór, gdyż moja ciekawość nie pozwoliła mi zostawić historii na potem. Musiałam widzieć, co się stało dalej. Choć to może nie moja ciekawość, a brak cierpliwości.
"Zemsta" to cudowna kontynuacja wyjątkowego debiutu. Jeśli lubicie dopracowane historie, pełne zwrotów akcji oraz skomplikowanych bohaterów o dość silnych charakterach, to ta seria jest idealna dla Was. Dodam tylko, że cała seria to też cudowne przeżycie dla wzrokowców. Szczerze polecam, z serca sięgnąć po tę historię i zanurzyć się w tym pełnym tajemnic świecie.

Zakończenie pierwszej części Hakera pozostawiło we mnie wiele pytań, a przez nie, moja ciekawość rosła z każdym tygodniem, wraz z oczekiwaniem na premierę drugiego tomu. Doczekałam się. Tak o to mam - „Zemstę. Haker #2”.

Zniknięcie Yvonne nie pozostało bez echa. Drexel robi wszystko by odnaleźć dziewczynę, która niemal zapadła się pod ziemię. Jednak życie musi toczyć się dalej. Aby umocnić swoją pozycje i zwiększyć wpływy Verenów, Derek ma poślubić kobietę, której nigdy nie widział. Sojusz ma dać im niemal władze absolutną. Mężczyźni spodziewają się niezbyt atrakcyjnej płochej łani, lecz w zamian dostają piękną Evelyn, której nie uda się im łatwo złamać. Dziewczyna nadal nie pogodziła się ze strata brata, czuje, że on żyje i musi dobrze przemyśleć każdy krok, aby go odnaleźć. Zwłaszcza, że wrogowie nie ustają w działaniach by zniszczyć zarówno ją jak i braci Veren. Czy mężczyzna faktycznie żyje? Czy kobiece serce zabije szybciej dla młodszego z braci?

Autorka zabiera nas w pełną napięcia i adrenaliny podróż, w której wszystkie chwyty są dozwolone a zagrożenie czyha za każdym rogiem. Tu dosłownie możemy się spodziewać niespodziewanego. Mimo tego, że dzieje się wiele, to wszystko jest ze sobą dokładnie powiązane. Dzięki temu, nie miałam przesytu wrażeń. Emocje sięgają momentami zenitu a fabuła kierowana jest tak, żeby zaskakiwać czytelnika. Narracja jest pierwszoosobowa, prowadzona z perspektywy bohaterów, mimo to nie wprowadza nas we wszystkie myśli postaci. Nie znamy ich planów, zamierzeń. Wiemy tylko tyle ile oni sami zechcą nam „powiedzieć”. Dzięki temu cały czas byłam utrzymana w niepewności co do tego z czym zarówno mi, jako czytelnikowi, jak i bohaterom przyjdzie się zmierzyć. To wszystko otoczone pragnieniem, pożądaniem i rodzącym się niespodziewanie uczuciu.

Główna bohaterka Evelyn jest postacią, którą najbardziej polubiłam. Jest harda, pewna siebie, zarazem bezwzględna dla wrogów. Jej drugą twarz mogą poznać jedynie nieliczni – najbliższa rodzina i zaufani przyjaciele, którzy mogą zobaczyć w niej kobietę, która zrobi wszystko dla swoich bliskich. Jej kreacja jest po prostu fenomenalna. Zwłaszcza w zestawieniu z Derekiem, któremu zamiast do walki bliżej do kobiet i komputerów.

Czas z tą pozycją minął mi niezwykle szybko. Gorąco polecam Wam sięgnąć po oba tomy, które zapewnią Wam ogrom przeżyć i emocji! Dajcie znać, który z braci Veren zdobył Wasze serce.

Pierwszy tom serii "Haker" - "Tajemnice przeszłości" był fenomenalnym debiutem, któremu patronowałam z ogromną przyjemnością. Sama historia była takim orzeźwieniem wśród wszystkich romansów mafijnych, które czytałam, że dosłownie przepadłam dla tej historii. Z niecierpliwoscią wyczekiwała kolejnego tomu, bowiem końcówka mocno...wyprowadziła mnie z równowagi. Ale! To tylko wzbudziło mój apetyt na więcej! Czy druga część była równie genialna co pierwsza? Powiem szczerze...myślę, że "Zemsta" przeszła moje najśmielsze oczekiwania!

Tym razem główne skrzypce gra brat Drexela - Derek oraz piękna i niebezpieczna Evelyn Brown, która co tu dużo mówić, jest piękna i ostra niczym Pamela Anderson w "Żylecie", a jej umiejętności i umysł mogłyby wprowadzić w zakłopotanie niejednego mężczyznę 😈 Ale osoby, które czytały poprzedni tom Hakera, będą równie mocno zachwycone, bo Drexel i Yvonne, również zaszczycą nas swoją obecnością. Ale zaczynając od początku. Yvonne znika bez śladu, Drexel szaleje i szuka jej praktycznie po całym świecie. W międzyczasie nie zapomina o tym, co do należy do jego obowiązków, pragnie za wszelką cenę połączyć ze sobą dwie potężne rodziny mafijne. W jaki sposób? Otóż postanawia, że jego brat Derek, ożeni się z córką Brownów, co da Drexelowi całkowitą władzę w mafijnym świecie. Czy Derek ma coś do gadania w tej sprawie? Oczywiście, że nie. Ma on poślubić nieznaną mu kobietę, a władzę po śmierci jej ojca, oddać Drexelowi. Derek niechętnie przystaje na to małżeństwo, tym bardziej, że on woli pracować przy komputerze, podrywać kogo tylko będzie chciał i prowadzić dalej życie totalnie bez zmartwień. I nawet gdy deklaruje bratu, że po ślubie będzie dalej robił to co mu się żywnie podoba, nie wie jeszcze jak wiele się zmieni, gdy przyjdzie mu poznać swoją przyszłą wybrankę. Evelyn nie należy do szarych myszek, którymi można dyrygować. Jest śmiertelnie niebezpieczna, zna swoją wartość i wie czego chce od życia. Gdy w końcu dochodzi do momentu zapoznania się przyszłej pary młodej, okazuje się, że na horyzoncie jest jeszcze jeden kandydat na męża dla Evelyn. Który z nich podoła warunkowi postawionemu przez Evelyn? I czy uda się Derekowi go spełnić?

Ta książka była fenomenalna! Autorka stworzyła tak silne i mocne charaktery, że ja po prostu sama miałam ciarki, jak oni się ze sobą spotykali. Już od samego początku polubiłam Dereka, był zupełnym przeciwieństwem, zdecydowanego i wiecznie przygotowanego na wszystko Drexela. A powiem wam, że w pierwszej części Derek nie za bardzo zapadł mi w pamięć...a tutaj, no po prostu uwielbiam tego faceta! A Evelyn - to jest dopiero ziółko. Twarda babka, która idealnie nadaje się na głowę mafijnej rodziny. Taka konkret babka. Robisz co każe, albo kaput! Lepiej schodzić jej z drogi, bo kobieta jest zdolna do wszystkiego, aby osiągnąć zamierzony przez siebie cel. Autorka idealnie zbudowała napięcie między tymi dwoma bohaterami, nieraz doprowadzając mnie samą do wrzenia 😅 Ale żeby nie było tak jakbym chciała, po drodze zawsze działo się coś, co skutecznie mnie ochładzało. Przez to nie dało się odłożyć tej książki nawet na chwilę. Czytałam ją dosłownie cały czas - nawet szykując obiad dla moich dzieci. Mamy tu idealnie wyważony romans z mafijnymi sprawami. Tu co chwile coś się dzieje, nie ma momentu na złapanie oddechu, bowiem nawet jeśli akcja spowalnia, to tylko na sekundę, a niektóre wydarzenia...no szok, nieraz zbierałam szczękę z podłogi, niedowierzając w to co czytam. Mamy ogromnie zaskakujące zwroty akcji, które jeszcze bardziej nadają dynamizmu całej historii. Jedna rzecz tak mnie zaskoczyła, że nawet zaczęłam mówić do książki 😆 i nie, nie jestem nienormalna, ja po prostu nie mogłam uwierzyć w to co się dzieje! Wiecie, jak dobrze zrobić sobie przerwę od romansów mafijnych? Ja przed "Zemstą" miałam właśnie sporą przerwę od tego gatunku i zapewne dlatego też tak mocno odczułam całą tę historię. Ona mnie dosłownie wchłonęła w całości, nieraz przyprawiając o szybsze bicie serca. A niestety po przeczytaniu ogarnęła mnie pustka...powrót do szarej rzeczywistości po tak fenomenalnej "przygodzie" jest naprawdę przykry 😅 Podsumowując, Emilia Sroka zapewniła mi ogromnie fantastyczną podróż do świata mafii, gdzie wszystko co się dzieje, odczuwałam całą sobą! Historia, którą stworzyła zasługuje na miano Oskara, bowiem film gangsterski stworzony na jej podstawie byłby napewno hitem! Genialni bohaterowie, ciągła akcja, niebezpieczeństwo, niespodziewane zwroty akcji - wszystko to było po prostu wyśmienite! Jeśli szukacie książki, która pochłonie Was bez reszty, to seria Haker będzie idealnym wyborem! Polecam ogromnie!

„Chce mi się równocześnie śmiać i płakać, a w pewnym momencie nabieram ochoty, żeby go udusić. Tylko nie mam bladego pojęcia dlaczego”.

Drexel pragnie władzy i terytorium. W tym celu postanawia połączyć dwie potężne rodziny ślubem swojego brata z piękną nieznajomą. Jednocześnie cały czas szuka Yvonne. Czy Derek zgodzi na pomysł? Ożeni się z kobietą, której kompletnie nie zna?

Evelyn z kolei pragnie tylko odnaleźć zaginionego brata. Niespodziewanie propozycja braci, może jej ułatwić spełnienie tego celu.

Tęskniliście za braćmi Veren? To o to powracają, jeszcze bardziej niebezpieczni, a zarazem przystojni jak diabli.

„Z ich twarzy nie da się nic wyczytać. Jeden ma kamienną minę, a drugi uśmiecha się niczym wariat”.

Po niespodziewanym zakończeniu pierwszego tomu jak najszybciej chciałam poznać dalsze losy ulubionych bohaterów. Przede wszystkim nurtowała mnie jedna myśl: Czy uda się odnaleźć Yvonne?

W tym tomie główne skrzypce grają Derek i Evelyn. To ich myśli i uczucia poznajemy głębiej, dzięki rozdziałom z ich perspektywy. Nie martwcie się, autorka nie zapomniała o pozostałych.

„Gdy jej dotykam, czuję coś dziwnego. Coś, czego jeszcze nigdy nie doświadczyłem. Jej usta są dla mnie stworzone, a ja się od nich uzależniam”.

Fabuła od samego początku wciągnęła mnie w swoje macki. Nie ma tutaj czasu na nudę, wszelkie niebezpieczne akcje dostarczają dużo adrenaliny. A jest ich tu dosyć sporo. Pościgi, strzelaniny, porwania i intrygi to zaledwie początek gry o władzę.

Niespodziewane zwroty akcji potęgują tylko wszelkie emocje. Nie wiesz, czym jeszcze autorka zaskoczy. Z zapartym tchem śledziłam całą historię.

Żądza zemsty na równi z więzami krwi przekracza wszelkie granice. Jedna decyzja może pociągnąć za sobą ogromne konsekwencje, które spowodują wiele cierpienia. Czego się jednak nie robi dla rodziny czy miłości? Życie to nieustanna walka wyborów.

Lekki i przyjemny styl autorki sprawia, że przez książkę wręcz się płynie. Ciekawa jestem, co autorka przygotowała w trzecim tomie dla nas. Mam nadzieję, że uda się jej mnie zaskoczyć tak jak w tej części.

Haker
Tom 2

Gdy pewnego dnia zniknęła Yvonne, Drexel robił wszystko i nie hamował się przy tym, aby ją odnaleźć. Czy mu się to uda? 🤔
Derek miał poślubić kobietę, której nie znał. Ona miała mu zapewnić dojście do władzy. Czy to się uda? 🤔
Evelyn Brown pochodzi z konkurencyjnej rodziny mafijnej. Chce za wszelką cenę, odnaleźć brata, który zaginął na misji. Czy jej się to uda? 🤔
W tym ma jej pomóc właśnie Yvonne, która jest bardzo dobrą hakerą. Czy jej pomoże? 🤔
Czy Evelyn oprze się urokowi Dereka? 🤔
Czy jest tu szansa na miłość? 🤔

"Co wyniknie z postanowienia Drexela o połączeniu dwóch potężnych rodzin w Stanach?"

Ta książka to rewelacja z niecierpliwością czekałam, za tą kontynuacją. Ta historia jest o Dereku i Evelyn, ale też występują z nich Yvonne i Drexel.
Okładka przyciąga wzrok, jest taka tajemnicza. Bardzo pasuje do treści.
Cała powieść jest dobrze napisana, dopracowana, czyta się są szybko. Wciąga od pierwszej strony aż tak że ciężko się oderwać. Widać, że autorka włożyła w to całe serce. W tej powieści jest dużo emocji, takich jak złość, smutek. Możemy też spotkać w tej książce zemstę, intrygi, tajemnice, romans i oczywiście jest i hakerka.

Polecam Wam przeogromnie ❤️

Gratuluję autorce i życzę dalszych sukcesów 📚.

PS. Czekam na więcej takich historii 😁👍

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Haker
Tom 2

📚 Emilia Sroka "Zemsta"
📖Wyd. @blackrose

Derek musi poślubić córkę znanego bossa mafii aby Drexel mógł powiększyć swoje terytorium. Derek zgadza się mimo, że nie chce angażować się w małżeństwo. Jednak, gdy poznaje przyszłą żonę Evelyn od razu zmienia zdanie. Okazuje się, że Evelyn jest najlepszym komandosem w Stanach. Dziewczyna postanawia wziąć z nim ślub pod warunkiem, że pomoże jej odnaleźć zaginionego brata.
Kochani jest to druga część serii #Haker i tak jak mówiłam wam wcześniej ta seria wymiata i dalej wciąga nas w wir wydarzeń oraz pogoni za tajemnicami. Tym razem mamy tutaj na pierwszym planie Dereka, który pokazuje nam, że także potrafi być bardzo groźny i walczyć o to co mu się należy. Pokazuje nam także, że ma serce i potrafi się ogarnąć dla jednej kobiety. Evelyn wyzwala w nim same najlepsze cechy i to dzięki niej doświadcza prawdziwego uczucia.
Evelyn tak jak Yvonne pokazuje, że kobieta także potrafi sprostać wymaganiom szefa mafii. Dąży za wszelką cenę do prawdy i znalezienia brata nawet kosztem swojej prawdziwej miłości.
Autorka nie zwalnia tempa a wręcz przeciwnie rozkręca go coraz bardziej. Podobało mi się także to, że dalej toczą się losy Drexela i Yvonne, których byłam ogromnie ciekawa.
Książka zaskakuje i sprawia, że nie chcemy jej kończyć tylko dalej być w tym świecie. Każda podjęta decyzja ma wielki wpływ na każdego bohatera i powoduje, że wynikają z tego różne niebezpieczne sytuacje.
Także kochani nie czekajcie a wręcz biegnijcie poznać losy tych wspaniałych bohaterów. Tylko ostrzegam, że wasze serca zabiją z prędkością światła.

📚 Emilia Sroka "Zemsta"
📖Wyd. @blackrose

▪️Tytuł: Zemsta. Tom 2
▪️Seria: Haker
▪️Autor: Emilia Sroka Emilia Sroka - strona autorska
▪️Wydawnictwo: Black Rose @wydawnictwo_blackrose
▪️Premiera: 20.11.2023 r.
▪️▪️▪️▪️▪️
Współpraca reklamowa Wydawnictwo Black Rose )
▪️▪️▪️▪️▪️

Gdy Yvonne uciekła, Drexel nie hamował się, postanawiając połączyć dwie potężne rodziny. Mężczyzna robił absolutnie wszystko, by tylko ją odnaleźć. Jednak tym razem to Derek grał pierwsze skrzypce – w celu połączenia rodzin miał poślubić kobietę, której nie zna, a która da Verenom możliwość dojścia do absolutnej władzy.
Czy piękna Evelyn Brown oprze się urokowi Dereka? A może nadal najważniejszy będzie dla niej brat, który rzekomo zaginął podczas misji?

Kto z Was tak jak i my lubi połączenie powieści sensacyjnej z domieszką gorącego romansu oraz zawrotnej akcji? 😁 Kto z Was lubi gdy jest zarówno pikantnie co niebezpiecznie i brutalnie a to wszystko owiane będzie dodatkowo pewną tajemnicą? 🔥 O to przedstawiamy Wam najnowszą książkę spod pióra Emili Sroki która przysporzy czytelnikom wielu emocjonujących chwil⚡😎

Po tym jak zakończył się 1 tom serii Haker byłyśmy bardzo ciekawe co będzie dalej!? Jak potoczą się losy bohaterów? I przede wszystkim czy Yvonne będzie w stanie wybaczyć to co się stało!? 🤔 Tyle pytań i zero odpowiedzi... Na całe szczęście autorka nie kazała nam długo czekać i wykonała kawał dobrej roboty pisząc te powieść 😍 Powróciła z kontynuacją w której wiele rzeczy zaczęło się wyjaśniać a czytelnik nie nudzi się nawet przez ułamek sekundy będąc świadkami ciągłej akcji która wbrew temu co mogłoby się komuś wydawać mimo swojej dynamiki wcale nie pędziła 😁

"Zemsta" to zdecydowanie lektura, która będzie potrafiła Was zaskoczyć oraz momentami trzymać w napięciu 💥 dostaniecie także dawkę humoru oraz bohaterów o piekielnych charakterkach 🤣 jest to z pewnością jedna z tych książek w których bohaterka potrafi być równie złośliwa co bohater przez co gdy gra mężczyznom na nerwach powoduje, że mocniej jej kibicujemy 😁 jeżeli chodzi o nas to my jesteśmy totalnie kupione i już nie możemy doczekać się kolejnej książki autorki 😎 serdecznie polecamy! Świetnie spędzony czas gwarantowany! 😍

@emilka_autorka @wydawnictwo_blackrose bardzo dziękujemy za zaufanie i możliwość objęcia książki patronatem 🖤❤️😊

Książka dostępna na stronie:

▪️Tytuł: Zemsta. Tom 2
▪️Seria: Haker
▪️Autor: Emilia Sroka Emilia Sroka - strona autorska
▪️Wydawnictwo: Black Rose @wydawnictwo_blackrose
▪️Premiera: 20.11.2023 r.
▪️▪️▪️▪️▪️
Współpraca reklamowa Wydawnictwo Black Rose )

2012

Wielkie brawa dla autorki, za tak świetna kontynuację. Nie ma tu powtórek tego co było w poprzednim tomie, chociaż Drexel i Yvone też tutaj występują.
To historia Dereka, który na polecenie brata ma poślubić córkę mafiozo konkurencyjnej rodziny aby rozszerzyć wpływy swojej rodziny na całe Stany.
Gdy dochodzi do pierwszego spotkania jest w szoku, bo dziewczyna jest piękna a do tego gdy ma wybór między dwoma konkurentami, wybiera właśnie jego.
Nie wie, że prócz tego że to właśnie on wpadł jej w oko, ma ona ukryty cel. Od lat poszukuje brata, który niby zginął na misji , ale jej serce podpowiada , że brat żyje. Potrzebuje tylko pomocy hakerki Yvonne .
Od tej powieści nie można się oderwać, bo tak dużo się tu dzieje. Jest oczywiście mafia, Intrygi, porwanie, tajemnice, walka i zemsta. Dużo gorących scen pożądania, które wywołują rumieńce na twarzy.
Szybka i pełna emocji fabuła, świetna intryga. Podoba mi się również lekki styl pisania autorki bez niepotrzebnych ozdobników.
Mam cichą nadzieję, że to jeszcze nie koniec i brat Evelyn też będzie miał swoja historię.

Gdy dochodzi do pierwszego spotkania jest w szoku, bo dziewczyna jest piękna...

• MC i mafia
  • Do Recenzji