Meksyk i Gwatemala. Podróż do świata Majów

Okładka książki Meksyk i Gwatemala. Podróż do świata Majów Elżbieta Wichrowska-Janikowska
Okładka książki Meksyk i Gwatemala. Podróż do świata Majów
Elżbieta Wichrowska-Janikowska Wydawnictwo: Sklep Podróżnika literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Sklep Podróżnika
2022-09-05
2022-09-05
literatura podróżnicza podróż podróże Meksyk Gwatemala

Mam mieszane uczucia, z jednej strony fajne, z drugiej strony przez zbędne zdania typu "Poszliśmy ulica X w lewo, potem w prawo" mega długo i ciężko mi się czytało. Jak doszedłem do końca to już miałem trochę takie "uff dobrze ze był ten covid to się książka skończyła szybciej". Jak dla mnie właśnie za dużo takich opisów zbędnych w jakich kierunkach autorka chodziła + co jadła/kupowała a za mało opisów samych państw/świątyń/zabytków. Tak samo rozdział o covidzie moim zdaniem nie na temat i kompletnie zbędny, 30 stron bodajże czytania jak organizowany był samolot do domu, nie ma to nic wspólnego z światem majów... Może po prostu tytuł książki mnie zmylił bo nastawiłem się na inny typ literatury a nie na cos w formie pamiętniczka

Pierwsze moje spotkanie z tą autorką, i jestem pod miłym wrażeniem. Książka podróżnicza bardzo malowniczo pisana. Aż żałuje, że podróż została w tak straszny sposób zakończona.
Polecam dla osób lubiących książki podróżnicze i interesujące się Meksykiem

Polecam dla osób lubiących książki podróżnicze i interesujące się Meksykiem

• Na syreny

Dodaj cytat z książki Meksyk i Gwatemala. Podróż do świata Majów