BookTok Journal

OdyseYA
2023-10-23
2023-10-23

[reklama]

Czy kiedykolwiek zdarzyło wam się spotkać jakąś książkę, która nie tylko was zachwyciła, ale także skłoniła do aktywnego uczestnictwa w wyzwaniach? Jeśli tak, to na pewno będziecie zainteresowani "Booktok Journal". Booktok Journal to nie tylko zwykły dziennik do wypełniania stron. To pełen emocji, przyjemny i interaktywny sposób na rozluźnienie w ciągu dnia.

Co w nim takiego fascynującego? Przede wszystkim mamy tu "zadania" do wykonywania, których jest naprawdę masa. Obejmują one tworzenie listy ulubionych bohaterów, autorów lub książek. Rozpisanie swojego najbliższego TBR'u, wypisanie przeczytanych książek lub tych, które mamy zamiar kupić itp. itd.

To, co mi się w nim spodobało to sam w sobie design, który jest naprawdę bardzo dopracowany. Okładka przyciąga wzrok już z daleka, a środek jest wypełniony przecudownie! Jestem pod wielkim wrażeniem, że autorka była w stanie wymyślić tyle ciekawych wyzwań oraz zadań.

Jeśli szukacie czegoś więcej niż tylko zwykłej książki lub, jeśli chcecie uczcić swoją miłość do czytania w sposób twórczy, to Booktok Journal jest dla was!

[reklama]

Co...

Jest to dziennik/notatnik idealny dla każdej książkary. Znajdziesz w nim dużo miejsca do zapisania recenzji ale również o swoich książkowych mężach, ukochanych bohaterach, ulubionych książkach. Możesz również zaznaczać ilość przeczytanych książek, ile chcesz książek przeczytać w tym roku, a ile tak na prawdę przeczytasz. Są też kartki na których wpisujesz miesiąc i najlepszą książkę, najsłabszą książkę, najlepszego bohatera, najgorszego, cytat i moment, który zapadł Ci w pamięci. Krótko rzecz mówiąc 250 stron, które Cię tak pochłoną, że każdego dnia będziesz uzupełniać ten dziennik. Polecam każdej osobie, która kocha czytać❤️

Gdy tylko zobaczyłam ten dziennik, wiedziałam, że muszę go mieć. Dzięki uprzejmości @odyseya.books szybko trafił w moje ręce. Jestem nim zachwycona. Jest idealny dla każdej osoby kochającej książki.
Zawiera mnóstwo wyzwań, które możemy sobie stawiać czytając kolejne książki. Przykład takiego wyzwania znajdziecie na powyższych zdjęciach.
Są strony na podsumowanie miesiąca, miejsce na recenzje książek, pomysły jak wyjść z zastoju czytelniczego, bingo oraz wyzwania kreatywne np. "przeprojektuj okładkę swojej ulubionej książki". Doskonała rozrywka, którą można sobie zafundować, aby umilić czas między czytaniem kolejnych książek. Jest także dużym impulsem zachęcającym do pochłaniania książek.
Dziennik ten jest najlepszym prezentem jaki można podarować książkowym maniakom. Ja byłabym bardzo zadowolona z takiego podarunku. Do kupienia niemal w każdej księgarni internetowej.
Polecam bardzo

Są strony na podsumowanie miesiąca,...

„BookTok Journal” to dziennik idealny dla każdej książkary. Dziennik ten jest pełen nowych, ciekawych i inspirujących wyzwań, które pokocha każdy czytelnik. W książce znajdziemy wiele pięknych stron, jednak moje ulubione to : książkowy bukiet, lista marzeń oraz plansze do recenzji. Całość jest też pięknie wydana - estetyczna okładka i dobra jakość papieru działają cuda 🩷. Podsumowując jeśli szukasz czegoś co idealnie sprawdzi się na poprawę humoru i nie tylko to „ BookTok Journal” będzie starzałem w dziesiątkę :)

„BookTok Jornual” to idealny dziennik dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z książkowymi mediami, jak i dla tych, którzy już ją zaczęli.

Jest on pełen wyzwań, które pobudzą w was kreatywność i przyniosą mnóstwo dobrej zabawy, a także będziecie mogli podjąć się dużo fajnych czytelniczych challengów!

Osobiście uważam, że jest to naprawdę świetna książka, ale zdecydowanie dla młodszych czytelników. Niektóre zadania bardzo mi się podobały, ale niektóre to już nie mój świat.

Mimo wszystko zawiera w sobie bardzo dużo świetnych pomysłów, a mi uzupełnianie stron przyniosło fajną zabawę i na pewno będę długo korzystać z tego jornuala!

Osobiście uważam, że jest to naprawdę świetna książka, ale...

Ekstra dziennik! Idealny jako prezent a każdej książkary. W środku super pomysły na rozrywkę. Miejsca na recenzję, na wspomnienia z targów, pomysły na zastój czytelniczy oraz miejsce na buziaki dla naszych książkowych crushy!

Jeśli często coś zapisujecie, notujecie, jesteście kreatywni, lubicie wyzwania to jest idealny towarzysz waszego wolnego czasu.

Świetnie się z nim bawię, poznaje lepiej siebie i swoje ulubione książki. Świetne pytania, ciekawe zadania.
📚 Książkowe bingo
📚 Książkowy alfabet
📚Koszmary książkary
📚Książkowe cele i marzenia
To tylko niektóre zagadnienia z BookTok Journal, a jest tego dużo, dużo więcej.

Nigdy nie wiem czym mnie zaskoczy otwieram na przypadkowej stronie i odpowiadam na pytania lub podejmuje wyzwania. Ciekawie napisany idealny dla każdej książkary.
Jest tu wszystko czego szuka miłośniczka książek.
Przekonaj się sama. Myślę, że to idealny prezent pod choinkę. 😃🎄

📚 Książkowe bingo
📚 Książkowy alfabet
📚Koszmary książkary
📚Książkowe cele i marzenia
To tylko niektóre zagadnienia z BookTok Journal, a...

Prowadziliście kiedyś swój własny reading journal. Ja tak, kupiłam specjalny zeszyt mazaki naklejki tasiemki i nic kompletna klapa
Nic z tego nie wyszło. Straciłam czas i pieniądze. Nie mam w sobie na tyle dużo kreatywności, aby sama tworzyć taki dziennik. Szybko się zniechęciłam, choć moim marzeniem było takowy posiadać.

Na szczęście z pomocą przyszło wydawnictwo @odyseya.books , które wprowadziło na rynek BookTok Journal. Jest to absolutnie najcudowniejszy dziennik jaki kiedykolwiek widziałam. Jakość jego wykonania jest wspaniała, a pomysłowość wykonawców przeszła najśmielsze oczekiwania. Początek to rodzaj takiego wywiadu o nas samych. Nasze ulubione gatunki autorki, motywy w powieści itd.

• własne notatki

• cytaty

• podsumowania

• bingo

I wiele wiele innych.

Ja jestem oczarowana i od nowego roku mam zamiar zapełniać swój BookTok Journal. Polecam każdemu, jest to obowiązkowy must have każdej książkary. Dodatkowo wspaniały  prezent na Mikołajki święta Bożego Narodzenia Walentynki czy cokolwiek innego. Jest cudowny, jest idealny, jest różowy i jest mój .

Na szczęście z pomocą przyszło wydawnictwo...

[Współpraca reklamowa z @odyseya.books] #mybooktokjournal

To świetna propozycja prezentu dla książkary – tej mniejszej i tej większej! 250 stron fantastycznej rozrywki. Nie tylko zapiszesz wszystkie spostrzeżenia dotyczące książki, którą właśnie skończył*ś czytać, ale też podsumujesz miesiąc, określając najlepszą i najgorszą książkę, zapisując ulubiony cytat i moment, który szczególnie chwycił Cię za serducho.

To też szereg fantastycznych zadań, wyzwań i list, które w fajny sposób podsumują Twoją dotychczasową czytelniczą przygodę. Myślę, że dziennik sprawi przyjemność niejednej osobie kochającej książki i podsumowania.

[Współpraca reklamowa z @odyseya.books] #mybooktokjournal

BookTok Journal to idealne rozwiązanie dla każdej książkary, która potrzebuje sobie np zaplanować recenzje,tbr,czy np co zrobić gdy dopadnie cię zastój czytelniczy.Dziennik jest tak podzielony na kategorie, że ułatwia plan działania.Poza tym wypełnianie go jest niezwykle odstresowujące.To dziennik,który polecam, ponieważ ja sama go uwielbiam i z przyjemnością z niego korzystam.

• Współpraca reklamowa
  • Popularnonaukowe