Urzekający Rok 2023

inne
Urzekająca.pl
2022-01-01
2022-01-01

Jaki jest Urzekający ROK 2023?
Z pewnością jest dla każdego, kto lubi notować, planować, zapisywać różne rzeczy.
🌺
Dlaczego więc jest taki wyjątkowy?
Bo uświadamia, że każda z nas jest Córką Króla i jednocześnie zachęca do pracy nad sobą z Bożą pomocą.
Tym samym przypomina on swoją treścią, że jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko inne będzie na właściwym miejscu.
🌺
Szczególnie podoba mi się w nim to, że znajdują się w nim Katolickie Święta oraz sigla Biblijne na każdy dzień.
🌺
Koło rozwoju na początku Terminarza ma uświadomić nam na jakim poziomie znajdują się nasze relacje z Bogiem, ze sobą, z innymi i aktywność w świecie lub karierą. To wszystko ma pokazać nam nad czym warto popracować.
🌺
Kolejną zaletą jest to, że każdy miesiąc ma jakiś temat przewodni, nad którym warto się pochylić np.w lutym są to Relacje, w maju Wdzięczność, a w listopadzie Moje Serce.
🌺
Na koniec zostawiam walory zewnętrzne, bo uważam, że najważniejsze jest wnętrze.
🌺
Terminarz ma niezwykle kobiecy kolor, kartki są solidne, jednak jest on stosunkowo lekki. W stosunku do bogatych treści. Strony wewnątrz mają delikatną kolorystykę, na których licznie pojawiają się piwonie.
🌺
Podsumowując, polecam z całego serca Urzekający ROK 2023. To świetny kalendarz dla katoliczek (i nie tylko) , z solidną porcją propozycji rozwoju osobistego. Co najważniejsze uświadamia, że naprawdę każda z nas jest Córką Króla I warto podążać za Bogiem, a nie tylko za tym co proponuje Świat.
🌺
BO JESTEŚ WARTA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!
🌺

Jaki jest Urzekający ROK 2023?
🌺
Dlaczego więc jest taki wyjątkowy?

• Przeczytane 2023

Dodaj cytat z książki Urzekający Rok 2023