Żelazna zabawa

Okładka książki Żelazna zabawa Agata Polte
Okładka książki Żelazna zabawa
Agata Polte Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Żelazne serca (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Żelazne serca (tom 6)
NieZwykłe
2023-01-11
2023-01-11
9788383203560
Romans mafijny Zakazane relacje Wrogie rodziny

kocham całą serię. czytałam ją już 3x

kocham całą serię. czytałam ją już 3x

Chyba najlepsza z serii, polubiłam Adriano już w poprzedniej części!

Chyba najlepsza z serii, polubiłam Adriano już w poprzedniej części!

Adrien i Cloe oh coż to są za dwa żywioły! Ach jak niesamowicie przyjemnie spędziłam czas śledząc losy bohaterów. Diabełek Cloe wymiata! Mimo młodego wieku to twarda babka, która doskonale zdaje sobie sprawę z otaczającego ją swiata. Świetnie wykreowana postać. No ale do tanga trzeba dwojga zatem pare słów o Adrienie. No właśnie Adrien ach... Adrien.... ciekawa to postać nie powiem. Wchodzi z Cloe w układ bez zobowiązań, obydwoje traktują swoją tajemniczą relację jak zabawę.
Książka przepełniona humorem a także napięciem i niebezpieczeństwem czającym się za rogiem. NO cóż z Cloe i Adrienem nie będziemy się nudzić. Ich rodziny nie darzą się sympatią więc wyobraźcie sobie minę Diabła, kiedy dowie się z kim spotyka się jego "młodziutka, słodka i niewinna" siostra. Ksiązka wciąga od pierwszych chwil i trzyma w napięciu do samego końca.

No i przyszedł czas na ostatni tom (a przynajmniej więcej nie ma wydanych) z serii Żelazne Serca. Ten tom jest zdecydowanie jeden z lepszych o ile nie najlepszy. Bawiłam się przy nim rewelacyjnie i aż żal było mi go odkładać gdy musiałam jechać do pracy. Wciągnęła mnie już od pierwszych stron. Tym razem opisana jest historia bohaterów, których już znamy, chociaż w poprzednich częściach byli raczej tymi drugoplanowymi. Teraz zagrali pierwsze skrzypce i wyszło to idealnie. Mowa tutaj oczywiście o siostrze Diabła - Cloe oraz jednego członka rodziny z którym Diabeł nie do końca żyje w zgodzie a mianowicie Adriean Russel. Ta para idealnie ze sobą zagrała, ich historia też trochę zaczyna się zbyt szybko jednak z drugiej strony nie wyszło to tak niezręcznie jak w poprzedniej części. Tutaj niby chodzi tylko o zabawę a przynajmniej przez jakiś czas. Dodatkowo pojawia się kilka scen z wyścigów lub klubu a ja lubię czytać o takich wątkach. Scena w domku po pewnym wyścigu po prostu skradła moje serce, nie mogłam wręcz przestać płakać... ze śmiechu. Zdecydowanie polecam tę część jak i cała serię. Nie wiem czy to ostatnia część tej serii, nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji jednak mam nadzieję, że to nie koniec. Widać ogromny progres autorki między częściami, choć debiut tej serii był równie dobry jak Żelazna Zabawa. Zdecydowanie sięgnę po inne książki od tej autorki bo tak naprawdę przeczytałam od niej tylko ten cykl chociaż inne również czekaja na półce

Recenzja

[…] Zawsze już jedno miało iść tam, gdzie zmierza drugie, niezależnie od wszystkiego, co mogło się wydarzyć. On kochał mnie, a ja kochałam jego. Niemożliwego, irytującego, brutalnego i chłodnego faceta, który tylko dla mnie otworzył swoje serce i swoj umysł. Poszłabym za nim wszędzie bez żadnego zawahania. Nawet w ogień. Zwłaszcza w ogień. W końcu to był żywioł, nad którym nie dało się zapanować. Tak samo jak nad nami[…]

Bo miłość potężniejsza niż śmierć i rodzina. Miłość zwycięża nienawiść i zjednuje sobie wrogów, jeśli się ma wspólnych.

Tak jak w tej historii. Cloe, siostra Diabła z Wybrzeża, ma już dość swego brata, który kontroluje ja na każdym kroku i nie może robić tego co chce bo wciąż jest za mała, nie zna się. Pewnego dnia na swej drodze spotyka Adriena. Człowieka, który jest wrogiem dla rodziny Cloe. Ale on widzi w niej kogoś więcej. Od tej chwili rozpoczyna się zabawa i przekroczenie zakazanego uczucia. Czy skończy się dobrze? Czas się przekonać.

„Żelazna zabawa” szósty tom znakomitej serii Żelazne serca od Agaty. W tej części poznajemy żywiołowa żelazna księżniczkę i dupka🤣🤣🤣 Adriena. Dwaj wrogowie, których połączyła miłość. Ale zanim do tego doszło, była po drodze niezliczona ilość emocji. Emocji, które kłębiły się, aż w końcu musiały wybuchnąć. Oj wiele razy miałam ochotę kopnąć Adriena w cztery litery, żeby się opamiętał, przytulić Cloe, wygarnąć Diabłowi, co o nim myślę. Miałam ciarki na całym ciele, za każdym razem, gdy tych dwoje było razem. Byli jak ogień i ogień, nie do ugaszenia. A ja byłam tak wciągnięta, że totalnie zapomniałam o bożym świecie. Tak to już jest jak czytasz książki od Agaty;) a koniec mnie najpierw rozwalił na łopatki, a potem przywrócił do pionu.

Polecam cała serie od Agaty. Wciągniecie się i nie przerwiecie.

Recenzja

To była super zabawa. Świetnie się czytało. Oj diabełek może być w anielskiej dziewczynie, a Adrien aż spłonął. Polecam

Bardzo dobra książka, szczerze polecam, jeśli kogoś interesuje świetnie napisany romans mafijny.

Nie była to 3, czy 4 część, która porywała od pierwszych stron, ta była zwyczajna, mało porywająca, przewidywalna. Cloe postanawia zabawić się z młodszym Russellem, jednak w pewnym momencie to nie jest już zabawa. Co na to ich bracia, którzy nie żyją ze sobą w najlepszych stosunkach? Do tego jeszcze wrogowie, jak się okazuje, to wspólni.

"Ona stała się moim domem. Sza­lo­nym, kom­plet­nie nie­prze­wi­dy­wal­nym cha­osem, w któ­rym pra­gną­łem się za­tra­cić. Do­pó­ki się nie po­ja­wi­ła, błą­dzi­łem we mgle, aż na­tra­fi­łem na jej dłoń, chwy­ci­łem ją, a ona mnie po­pro­wa­dzi­ła tam, gdzie było moje miej­sce. Przy niej."

Kolejny, już szósty tom serii, które obfituje w wyrzutu adrenaliny, dobry humor i erotyczne uniesienia 😈 Cloe już poznaliśmy, Adriana również😜 I chyba każdy kto czytał tę serię, przyzna mi rację, że są jak dwie krople wody 😂 Chaotyczni, nieokrzesani, lekko zadziorni❤️ Choć Cloe pokazuje nam te stronę siebie dopiero w tej książce🙈 Ich relacja jest naprawdę świetna, to jak się przy sobie zachowują i to jak wybuchowa parę tworząc jest genialne 😂 Choć żaden z nich nie przyzna, że parą są ! 🙈 Dodatkowo wrogowie krążacy obok nich nieustannie i efekt ukrywania się nadają temu związkowi lekko zakazany charakter 🤭 I naprawdę świetnie mi się to czytało, tak przyjemnie i naturalnie jakbym znała ich od lat ❤️ Scen erotycznych jest sporo, ale nie są takie same, każda z nich przynosi ze sobą zupełnie inne emocje odczuwane przez bohaterów i przez czytelnika 😈 Sama fabuła trąci lekko Romeo i Julią, ale w takiej bardziej niegrzecznej wersji 😜 Pytanie, czy kończy się tak tragicznie jak oryginał,zostawiam w waszych głowach, musicie się sami przekonać 😂

Super jak wszystkie części i jak zwykle pięknie napisana lekko się czyta i nie chce się przestać naprawdę lubię książki tej autorki polecam

• Mafia
  • Przeczytane 2023