Jak dobrze być sobą

jusola

O poczuciu własnej wartości

Łukasz Chrzanowski | 2017-05-03
Przeczytana: 03 maja 2017

Kolejna pozycja, która niesamowicie rozczarowuje. Wiele fragmentów, nie da się zrozumieć. Podsyłałem znajomym i nikt nie wiedział, o co chodziło autorowi. Książeczka liczy ok 100 s. Myślę, że ona miała reklamować inne jego książki i być jakimś wstępem? Niestety poziom tej książki, jest na tyle niski, że nie sięgnę już po żadną pozycje autora. Dzięki Bogu kupione w empiku. Wiec oddam i odzyskam pieniądze.

Achromatyczna | 2015-05-01
Przeczytana: 28 kwietnia 2015

Tytuł jest mylący, ta książka nie zawiera żadnego planu, o którym było wspomniane z tyłu, można powiedzieć, że jest to jedna wielka definicja poczucia własnej wartości. Przypomina bardziej wstęp do innej książki albo reklamę autora (bo z tyłu zamieścił całą gamę swoich innych dzieł). Nie polecam.

magenta | 2016-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2016

Proste przekazanie definicji pojęcia poczucia własnej wartości. Warto przeczytać jako wstęp do dalszego zagłębiania tematu. Napisana w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Niestety książka pozbawiona jest praktycznych wskazówek.

Monika Krawczyk | 2012-10-11
Przeczytana: 10 października 2012

właściwie to taka książeczka....nie za dużo nowego sie dowiedzialam...a już nic z dzialań praktycznych - a tego szukałam

Wiktoria Madej | 2011-05-23
Przeczytana: styczeń 2011

książka o afirmacji życia i samego siebie, godna polecenia

Kamil | 2016-08-07
Ola | 2016-03-08