Jak dobrze być sobą. Skuteczny plan budowania poczucia własnej wartości

Nathaniel Branden Wydawnictwo: Funky Books Grupa Wydawnicza GWP poradniki
Funky Books Grupa Wydawnicza GWP
poradniki
2014-01-01

"Poczucie własnej wartości to przekonanie,
że nadajemy się do życia i spełniamy jego wymagania."

Książka opisuje proces dochodzenia przez autora do definicji poczucia własnej wartości, jednocześnie wskazując na jego różne aspekty.

Moim zdaniem książka warta uwagi i swojej ceny :) Autor jest naprawdę kompetentną osobą. Pomógł mi dostrzec i zrozumieć kilka ważnych aspektów życiowych. Już wiem jak budować lepiej swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz co się wtedy z nami dzieje i co się na to wszystko składa - tak w dużym skrócie. Książka nieduża, lekka, około 100 stron, miło się czytało i...

Dużo w niej oczywistych oczywistości. Nie jest to pozycja jakiś górnych lotów. Przeczytana, coś pewnie w głowie i w sercu z niej zostało.

Po przeczytaniu tej krótkiej książeczki,mogę napisać ,że takiej treści się
spodziewałem.I może dlatego wydała mi się pomocna i przystępna.
Czym jest "własna wartość",na czym się opiera?Autentyczność,wiara w siebie,
świadome życie,odpowiedzialność....czyli to co jest oczywiste,o czym słyszymy
przez całe życie a o czym jakby zapominamy.Treścią tej książki jest właśnie...

Bardzo krótko o poczuciu własnej wartości. Polecam, czyta się szybko. Znalazłem w niej kilka ciekawych spostrzeżeń. Wydaje mi się, że temat jest o wiele głębszy niż ten 100 stron, więc można śmiało uznać tę książkę za wstęp.

• 2020
  • Psychologia