Inna kobieta

Seria: Demony
Wydawnictwo: G+J
The other woman
okruszek

On pracuje za dnia, ona wieczorami. Nie maja dla siebie czasu. Zamiast razem dojrzewać w małżeństwie, w szybkim tempie oddalają się od siebie, sprowadzając wspólne życie do szybkich telefonów z pracy i okazjonalnych zbliżeń łóżkowych, po których oboje czują jeszcze większą pustkę i samotność. Kiedy ona dowiaduje się o jego romansie i nawiązuje własny, delikatna materia ich małżeństwa rwie się w strzępy. Dopiero czas pokaże, czy będą zdolni ocalić tą miłość, która ich kiedyś połączyła.

Lenka | 2010-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2010

Rewelacja :) mocna, pełna często negatywnych bolesnych emocji, ale czyta się niesamowicie...w sumie smutna ale mimo wszystko dająca nadzieję...

BeataBe | 2011-03-29
Przeczytana: 25 marca 2011

Książka trochę inna niż wszystkie. Bardzo wciąga zaskakujący styl autora. Jest to czarnoskóry mężczyzna, który pisze o Afroamerykanach. Pisze w czasie teraźniejszym, wciela się w rolę narratora - kobiety.
Książka była dla mnie w pewien sposób odkrywcza, bo niezbyt często można spotkać powieści o Afroamerykanach. Ciekawiła mnie ich mentalność, myśli, odczuwanie emocji..
Język powieści jest odważny, a jednocześnie po prostu prawdziwy. Świetne sceny seksu, bez fałszywej pruderii, ale też bez niepotrzebnej wulgarności.
Na pewno sięgnę po inne powieści tego autora, bo jest po prostu znakomitym pisarzem.

agacik26 | 2013-07-21
Przeczytana: 06 kwietnia 2000

książka rewelacyjna! przeczytana jednym tchem, wątki erotyczne dodają jej niesamowitej pikanterii, ale bez cienia wyuzdania, zdecydowanie polecam

Paula | 2011-11-15
Przeczytana: 2011 rok

Dawno nie trzymałam w rękach książki, która byłaby tak nafaszerowana emocjami. Daje do myślenia i pokazuje jak niebezpieczne jest zaniedbanie czy zwątpienie w ukochaną osobę. Po przeczytaniu jeszcze długo dumałam nad tą pozycją. Zdecydowanie polecam

Jolka | 2012-10-01
Przeczytana: 30 września 2012

Mega dobra książka. Pokazuje jak szybko można zbłądzić i zaplątać się w życiu. Polecam :-)

Panna2w | 2014-12-08
Przeczytana: 07 grudnia 2014

Nie mogłam się oderwać! A kiedy już musiałam odłożyć książkę na bok, byłam myślami z bohaterką. Ani trochę nie wzbudził we mnie współczucia Charles, egoista i tyle. Narrator przekazał emocje w taki sposób, że miałam wypieki na twarzy czytając większość rozdziałów. Polecam

Zanetka | 2011-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2011

książka mnie nie zachwyciła, napisana trochę wulgarnym językiem. Chociaż świetnie została tutaj ukazana sytuacja małżeństwa, które przeżywa kryzys z powodu zdrady małżonka.

Monika Góźdź | 2010-08-09

mocna ksiazka a jednozesnie bardzo dobra trafiajaca do czytelnika, poruszajaca temat zdrady i oddalania sie od siebie, pokazany w jak najbardziej odkryty sposob

minimini | 2012-11-03

Totalny odjazd, nie można się oderwać. Polecam

Anna | 2016-02-19
Przeczytana: 11 września 2015