Ajin 17

Studio JG
2022-01-17
2022-01-17
Paulina Tuczapska
akcja horror tajemnica siły nadprzyrodzone seinen manga

Solidny amerykański thriller jako japoński komiks tj. manga.

Solidny amerykański thriller jako japoński komiks tj. manga.

Opinia calosci.
Bardzo dobra, bardzo szybko sie czytajaca i swietnie zilustrowana manga.
Jest to akcyjniak z elementami fantastyki. Czyta sie rewelacyjnie, ciagle sie cos dzieje i ani przez chwile nie jest nudno.
Historia, ktora ma byc rozrywkowa, przy ktorej sie dobrze odpoczywa i spedza czas, to nic ambitnego.
Bardzo szybko pochlonelam te mange i bawilam sie swietnie.
Polecam.

Opinia calosci.
Bardzo dobra, bardzo szybko sie czytajaca i swietnie zilustrowana manga.
Bardzo szybko pochlonelam te mange i bawilam sie...

1920

Autor pod koniec pojechał z humorem.
Nad wyraz szybko mi zleciała ta manga. Niby nie mój gatunek, bo nie przepadam za bijatykami-strzelankami-myślicielami strategii. Mimo to czytało mi się z zaciekawieniem. Kilka razy mnie pozytywnie zaskoczyło, co może się przyczyniło do tego, że trudno mi było się oprzeć sięgnięciu po następny tom.
Polecam raczej starszym czytelnikom(16+, 18+),wiadomo dużo krwi i przemocy.

Autor pod koniec pojechał z humorem.
Polecam raczej starszym...

Świetny akcyjniak, pełen oryginalnych twistów fabularnych. Na plus elementy "pojedynku umysłów" rodem z Death Note czy początkowych tomów The Promised Neverland. Czyta się jednym tchem, a kolejne poczynania bohaterów nie przestają zaskakiwać.

• Manga
  • Studio JG