Dziewczyna znikąd

Okładka książki Dziewczyna znikąd Helena Sekuła
Okładka książki Dziewczyna znikąd
Helena Sekuła Wydawnictwo: Estymator Seria: Klub Srebrnego Klucza kryminał, sensacja, thriller
Klub Srebrnego Klucza
Estymator
2021-01-01
2009-03-05
dziewczyna znikąd sekuła helena

Myślę, że dla kryminału nie jest dobrą rekomendacją fakt, że się przy nim zasypia. Mnie się to zdarzyło razy 3. Według mnie Pani Sekuła wykreowała bohaterów bez wyrazu, nijakich. W akcji brak napięcia, emocji, a całość jest bez polotu i jakiejkolwiek finezji. Polecam osobom cierpiącym na bezsenność.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • 05 2018 xxx
  • 2015
  • Wymienię/sprzedam
  • Filia 9
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Dziewczyna znikąd