Dziewczyna znikąd

Seria: Klub Srebrnego Klucza
Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Podczas wernisażu prac znanego fotografa, Piotra Radleya, okradzeni zostają sławni goście i szanowani dygnitarze. Jedną z ofiar jest Henryk Lis, pułkownik warszawskiej milicji. Śledztwa podejmuje się jego kolega , major Korosz, który z czasem zaczyna traktować powierzone muu zadanie zbyt osobiście. Główni podejrzani, mistrzowie złodziejskiego fachu, zwani Asami, umywają ręce od spektakularnej kradzieży. Jednakże ktoś w międzyczasie „ucisza” niepokornych złodziejaszków. Gdy kolejne ślady prowadzą donikąd, niespodziewanie losy warszawskiej „wirażki” naprowadzają milicjantów na trop.

źródło opisu: http://www.zysk.com.pl/pl/

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl/pl/