Święta w Port Moody

Okładka książki Święta w Port Moody Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Okładka książki Święta w Port Moody
Małgorzata FalkowskaEwelina Nawara Wydawnictwo: Muza Cykl: Port Moody (tom 1) literatura piękna
Port Moody (tom 1)
Muza
2021-11-17
2021-11-17
literatura polska święta zima

Okładka książki Miłość na cztery łapy Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłość na czte... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Miłosne wyzwanie Małgorzata Falkowsk...
Dziewięć świąt... Małgorzata Falkowsk...
Okładka książki Szczęśliwe nieporozumienie Małgorzata Falkowska, Ewelina Nawara
Szczęśliwe nie... Małgorzata Falkowsk...

Dlaczego taka ocena? Żeby podnieść noty - to po pierwsze. Po drugie, bo nasze autorki. Po trzecie, bo książka daje właśnie to, co miała dać. A skąd wiem? Bo piszą o tym same autorki na końcu książki.
I uwaga! Ostrzegam od razu! Jeśli oburza Was słowo ci*ka albo ku*as, to ta książka nie jest dla Was. Bo aż kipi seksem i to całkiem dobrym. Dla mnie to bardziej erotyk.
Nie rozumiem, skąd takie oburzenie komentujących. Wiem, że nie powinnam się odnosić do komentarzy, tylko do treści, ale zastanawiam się, czy poprostu "nie pamięto woł jak cielęciem boł", czy ludzie mają taki kiepski se*s.
Bohaterowie to młodzi ludzie przed trzydziestką, spragnieni siebie, pełni pożądania. Zamiast zrzędzić, może dać się ponieść treści i trochę zainspirować?
Autorki cudownie opisują magię miasteczka Port Moody, aż sprawdzałam na Mapach Google jak to wygląda.
Ja chciałam tam być razem z bohaterami. I co z tego, że historia wydaje się błaha i przewidywalna? Czasem właśnie tego trzeba ludziom. Porządnej dawki pozytywizmu i piknaterii.

Nie...

W okresie świątecznym bardzo lubię czytać książki, których akcja dzieje się właśnie w święta. Książka posiada nutkę erotyzmu, a sama fabuła bardzo wciągająca.

Zapraszam wszystkich na love story, czyli książkę pt. "Święta w Port Moody" duetu autorskiego @ewelina.nawara&@malgorzatafalkowska.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu @grzeszne_ksiazki

Abigail Sharp, mieszka w Ottawie, jest młodą kobietą przed trzydziestką, pracuje jako dziennikarka, ma szansę na awans, który zapewni jej artykuł o "świętach". Skrywa swój romans z szefem, który jest jej dodatkową gwarancją na osiągnięcie tego celu. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość od rodziców, którzy jadą na wakacje na Florydę, że musi zaopiekować się pod ich nieobecność chorym na Alzheimera dziadkiem. Abi nie jest szczęśliwa z tego faktu, bowiem w Port Moody - skąd pochodzi jej rodzina - nie była 10 lat. Wszystko przez bolesne wydarzenia i rozstanie... Co takiego wydarzyło się w Port Moody? Czy dawna miłość wywróci jej świat? Czy dawna Abi powróci?

W Port Moody spotyka swojego byłego ukochanego. Logan to przystojny, dobry facet, nigdy świadomie, by nie skrzywdził Abigail. Jest aktorem. Jak zareaguje na wieść o powrocie byłej dziewczyny?

Czy nieporozumienia sprzed lat zostaną wyjaśnione? Jak Abi wykorzysta Huntera, kuzyna Logana? Czy Abigail zdoła oprzeć się urokowi byłego ukochanego? Oboje są skrzywdzeni przez siebie nawzajem, czy zdołają oprzeć się dawnej fascynacji i pożądaniu? Czy dowiedzą się kto tak naprawdę stał za ich rozstaniem 10 lat temu? Czy ich marzenia się spełnią? Czy Abi napisze swoją powieść? Czy miłość ma szansę na happy end?

Bardzo dobra i wzruszająca fabuła stworzona przez duet autorek @ewelina.nawara& @malgorzatafalkowska, we wszystko wplata się piękna, magiczna, śnieżna atmosfera miasteczka Port Moody. W lekturze mamy ukazaną miłość, odbudowę straconego zaufania, przebieg choroby Alzheimera dziadka Abigail. Osobiście bardzo mi się podobała postać Abi, świetnie wykreowana, bardzo dużo przeszła mimo to potrafiła wybaczyć i dać szansę miłości, postać Logana, który zaczął walczyć o miłość. W lekturze nie brakuje scen erotycznych, które przyprawią czytelników o rumieniec. Książkę czyta się szybko. Moim zdaniem autorkom @ewelina.nawara& @malgorzatafalkowska udało się stworzyć doskonałą powieść, by ogrzać serca swoich czytelników, a autorkom @ewelina.nawara& @malgorzatafalkowska gratuluję. Polecam 🔥 książkę, idealnie sprawdzi się na długi, zimowy wieczór.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu @grzeszne_ksiazki

Przyjemna książka , fajnie się czyta .

Przyjemna książka , fajnie się czyta .

Po prostu nie. Ma w sobie coś tak banalnego i ohydnego. Dobrnęłam do połowy i odłożyłam.

Święta w Port Moody to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy kochają się od dawna lecz poprzez pewne okoliczności losu zostali rozdzieleni. To historia o tym, że niedomówienia i brak zaufania może zniszczyć coś pięknego. Zarówno Abi jak i Logan zostali dobrze wykreowanie w tej historii. Podobała mi się zmiana jaka zaszła w głównej bohaterce. Natomiast momentami byłam zdegustowana miłosnymi uniesieniami głównych bohaterów. Jak dla mnie było tego trochę za dużo. Poza tym język też mógłbym być nieco mniej wulgarny.

Muszę przyznać, że wciągnęła mnie ta książka. W dodatku akcja rozgrywa się w w przepięknej, śnieżnej scenerii kanadyjskiego miasteczka.
Jak tak patrzę za okno, to tego śniegu brakuje mi by poczuć świąteczny klimat.
Dobrze, że przynajmniej w książce jest go dużo, by poczuć tą magię...
Abigail jest dziennikarką. Pewnego dnia dostaje szansę na upragniony awans.
Warunek jest jeden. Musi w nim pokazać magię świąt.
Niby nic trudnego, gdyby nie to, że dziewczyna nie znosi tego świątecznego rozgardiaszu, zamieszania.
W tym samym czasie dostaje od rodziców wiadomość, że musi zająć się chorym dziadkiem.
W związku z tym jest zmuszona powrócić do rodzinnego Port Moody, które dziesięć lat temu opuściła ze złamanym sercem.
Po przyjeździe do domu ponownie spotyka swoją dawną miłość. Czy jednak cały ból nagromadzony przez lata pozwoli im wyjaśnić wszystkie nieporozumienia?
A może to tylko nieodparty pociąg pcha ich do siebie?
Będzie bardzo gorąco w te święta w Port Moody.

Jak tak patrzę za okno, to tego śniegu brakuje mi by poczuć świąteczny klimat.
Dobrze, że przynajmniej w książce jest go dużo, by poczuć tą magię...
Abigail jest dziennikarką. Pewnego dnia dostaje szansę na upragniony awans.
Warunek jest...

Szukałam czegoś lekkiego i wesołego, jakiegoś miłego romansidła. No i zachęciła mnie okładka... Ale sama książka wymęczyła mnie okropnie. Okazała się erotykiem i to bardzo kiepskim, bo erotyki też trzeba umieć pisać. Nawet te o wielkiej miłości. Do tego stopnia mam dość, że wykasowałam z półki na Legimi drugą część. Już lepsze są harlequiny....

Koszmarna ksiązka, nie polecam nikomu. Fabuła banalna, a co kilka stron obrzydliwe sceny seksu. Jakby para głównych bohaterów nie potrafiła myśleć o niczym innym. Niestety opisane są te sceny bez żadnego polotu. Erotyki też trzeba umieć pisać.

Bajkowa, śnieżna sceneria miasteczka Port Moody i dwoje ludzi, którzy niespodziewanie zbliżają się do siebie po latach milczenia.
Abigail Sharpe, dziennikarka przed trzydziestką, ma szansę na wymarzony awans. Skrywany romans z szefem wydaje się gwarantować osiągnięcie tego celu.
Pewnego dnia dostaje wiadomość, że będzie musiała zająć się chorym dziadkiem. Abi nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw, w końcu w Port Moody – skąd pochodzi jej rodzina – nie była już od ponad dziesięciu lat. A wszystko przez bolesne rozstanie…
W mieście spotyka swoją dawną miłość. Czy nieporozumienia z przeszłości zostaną wyjaśnione? Czy Abi zdoła oprzeć się magnetyzmowi Logana? Oboje czują się skrzywdzeni przez siebie nawzajem, ale czy fascynacja, tęsknota i pożądanie wezmą górę nad zdrowym rozsądkiem? Czy wreszcie dowiedzą się, kto tak naprawdę stoi za ich rozstaniem?

Witajcie ponownie. Przychodzę do was z super książką, którą napisały dwie panie. Wyżej jest opis, ale ja wam powiem tak: Wspaniała historia i daje 1000 punktów. Warto ją przeczytać, no i polecam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. 💗

• Świąteczne

Małgorzata Falkowska Święta w Port Moody Zobacz więcej