Kusicielka

Okładka książki Kusicielka Emilia Szelest
Okładka książki Kusicielka
Emilia Szelest Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Ventura Devils (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Ventura Devils (tom 1)
Niegrzeczne książki
2021-12-08
2021-12-08

Trochę inna książka autorki. Dobrze się czyta, jednak roztrzygnięcie i koniec książki taki trochę niedosyt zostawia. Zobaczymy co 2 część pokaże. Ciekawie oddana atmosfera w drużynie hokejowej, jednak same kusicielki to takie trochę naciągane Barbi, bez głębi. Nie mój typ bohaterki.

Duża niespodzianka! Niby klasyczny romans, a z bardzo fajnym sportowym tłem i dodatkowo ciekawy wątkiem "kusicielek" - kobiet zatrudnianych do pilnowania hokeistów, uniemożliwiających im wchodzenie w związki i zapewniającym rozrywkę poza boiskiem, polegającą głównie na grach miejskich. A poza tym kipi emocjami i napięciem pomiędzy bohaterami plus trochę erotyki i mamy mój ulubiony gatunek w bardzo dobrym wydaniu.

Romans z motywem sportowym... Brzmi kusząco, prawda? A kiedy wychodzi on spod pióra @emiliaszelest to już wogóle gwarancja udanej lektury jest pewna. #kusicielka, od @niegrzeczneksiazki to miłosna historia z hokejem w tle. Pełna wzruszeń, emocji i nieprzewidywalności. Zaskakująca i namiętna opowieść o miłości, która nie powinna się wogole przytrafić.
Michael to młody mężczyzna, dla którego całym światem jest hokej. Dzięki swojej determinacji i talentowi udaje mu się wstąpić w szeregi słynnej drużyny Ventura Devilis. Jest to spełnienie jego marzeń i szansa na piorunującą karierę. Kobiety na obecną chwilę nie są dla niego priorytetem, liczy się jedynie szansa jaką otrzymał od losu. Wszystko się zmienia kiedy na jego drodze staje Alison. Piękna, zmysłowa i przede wszystkim zakazana kobieta. Alison bowiem jest córką właściciela drużyny, a także główną dowodzącą w klubie Kusicielek. Kim są Kusicielki? To młode i piękne kobiety, które mają za zadanie trzymać w ryzach sportowców i dbać o ich morale. Najważniejszą zasadą panującą pomiędzy zawodnikami a kusicielkami jest to, że jakiekolwiek uczucia między nimi są surowo zabronione i grożą karą wyrzucenia z drużyny. I tu pojawia się problem... Michael spędza noc z Alison i od tej pory nie potrafi o niej zapomnieć, a przebywanie w jednym środowisku nie ułatwia ograniczenia tej relacji. Mężczyzna jednak nie zamierza ryzykować swojej kariery dla miłości. Wie co w jego życiu jest najważniejsze i zawsze kieruje się rozsądkiem. Ale co jeśli serce przejmie władzę nad rozumem, a ekscytacja i porządnie wezmą górę? Czy istnieje jakikolwiek sposób na zapanowanie nad uczuciam, które w ich świecie są zabronione? Napewno będzie trudno, jednak Alison również ma pewnego asa w rękawie, którego dla dobra swojego i wielu innych nie zawaha się wyciągnąć. Co z tego wyniknie? Jaki los czeka naszych bohaterów?
#kusicielka to pełna namiętności historia o zakazanej miłości. O zasadach, które zamiast motywować jedynie pogrążają. Emocjonująca opowieść, która wzrusza i udowadnia, że miłość rządzi się swoimi własnymi prawami, a wszelkie zakazy jej nie dotyczą. Gorąco polecam ❤

Michael to młody...

Historia , która dobrze się czyta. Opowiada o kusicielkach, które są zatrudnione przez właściciela drużyny hokejowej Devil Ventura aby pomagały i organizowały czas zawodnikom. Ale czy nie pojawi się problem, gdy będą ze sobą spędzać dużo czasu i pojawi się między nimi pożądanie, a jakiekolwiek relacje między nimi są zakazane?
Przy tej książce nie będziecie się nudzić. Polecam.

Przy tej książce nie będziecie się nudzić. Polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Idea Kusicielek nie przemówiła do mnie. Choć historia dobrze napisana to dziwnie mi było jej słuchać. Nie czułam tego i nawet nie bardzo chciałam. Nie do końca rozumiałam też bohaterów. Metali się. Niby chcieli, nie chcieli, i takie to było niemal dziecinne.

Szybko się czyta, super fabuła fajni bohaterowie. Czekam na kolejny tom ☺️ z całym sercem polecam ❤️

Hmm. Zastanawiam się co napisać tym bardziej, że mam mieszane uczucia co do tej książki.
Jest to pierwszy tom serii Ventura Devils.
Szybko się ją czyta i jeśli lubicie wątek sportowy w książkach, to może wam się spodobać ta seria.
Z drugiej strony wątek Kusicielek psuł mi cały efekt w tej historii.
Jak dla mnie mało realny w prawdziwym życiu.
Rozumiem zamysł autorki, jednak przez pierwszą połowę książki nie potrafiłam się wciągnąć w tą historię.
W drugiej części było lepiej.
Pożądanie - jest, wzajemna niechęć - jest, łamanie reguł - również jest.
Ale...no właśnie praktycznie do samego końca albo jedno, albo drugie zachowuje się, jak obrażony nastolatek i celowo ranią siebie nawzajem.
Chyba właśnie tego najbardziej mi brakuje w tej książce - dojrzałej relacji.
Ale oceńcie sami.
Michael Banks zostaje zawodnikiem sławnej drużyny hokejowej Ventura Devils.
Ma motywację, a kariera sportowa jest dla niego najważniejsza.
Do czasu...aż spotyka na swojej drodze Alison.
Dziewczyna go fascynuje i czuje z nią więź pomimo, że się dobrze nie znają.
Jednak Alison Hayes jest zakazana. Okazuje się córką właściciela i jednocześnie przewodzi grupie dziewczyn zwanych przez hokeistów Kusicielkami.
Ich głównym zadaniem jest trzymanie zawodników z dala od kłopotów.
Związki pomiędzy zawodnikami i Kusicielkami są zabronione - karane wyrzuceniem z drużyny.

Jest to pierwszy tom serii Ventura Devils.
Z drugiej strony wątek Kusicielek psuł mi cały efekt w tej historii.
Jak dla mnie mało realny w prawdziwym życiu.
Rozumiem zamysł autorki, jednak...

Nie należy do mojej półki zajrzę ponownie. Jest miłość, jest pożądanie, są łamane reguły i jest zabawa. Pomimo wszystkich przeplatanych tutaj spraw mam wrażenie, że widzę sama zabawę. Czyta się szybko, ale nie jest to książka z wow na ustach.

Na początku strasznie mi się ta książka dłużyła, wydawała sie nudna. takie typowe młodzieżowe romansidło, jednak później dopiero zaczęło się robić ciekawie. Jestem pełna podziwu pomysłu oraz podoba mi się bardzo wątek sportowy. Uwielbiam takie tematy!

Czyta się bardzo przyjemnie, szybko. Nawet ciekawy wątek sportowy .

Czyta się bardzo przyjemnie, szybko. Nawet ciekawy wątek sportowy .

Dodaj cytat z książki Kusicielka