Okładka książki Kryształy ochronne. 50 najsilniejszych kamieni do ochrony psychicznej. Zbuduj swoją osłonę i zneutralizuj wszystkie negatywne energie z otoczenia Ethan Lazzerini
Ethan Lazzerini Wydawnictwo: Studio Astropsychologii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Studio Astropsychologii
2021-01-01
2021-01-01
ezoteryka kryształy magia wiedźmy

Hm sięgnęłam po tą książkę bo chciałam po prostu cokolwiek poczytać. Myślę że jeśli ktoś interesuje się ezoteryką, minerałami/kryształami to są to dobre podstawy , książka nie jest zła. Napisana prostym językiem może zabrakło mi jedynie fotografii - bo bywam wzrokowcem. Dla osób zainteresowanych ezoteryka jak najbardziej dla osób twardo stąpających po ziemi może okazać się stratą czasu.

Dobra dla początkujących. Konkrety, szybko się czyta.

Dobra dla początkujących. Konkrety, szybko się czyta.

Napisana w bardzo przystępny i ciekawy sposób, czyta się ją bardzo szybko.
Bardzo ciekawa pozycja dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z kamieniami.
Wyszczególnionych jest tu bardzo dużo kamieni, ale zabrakło mi sprecyzowanych opisów odnośnie ich właściwości. Bo jak czytałam o którymś z kolei miałam wrażenie, że każdy z nich posiada je takie same, zupełnie różne niż w innych źródłach, bardziej ubogie przez co ten opis wydaje się mniej pomocny.
Zabrakło mi tu po prostu takich zwykłych, przyziemnych i codziennych właściwości albo to ja niedojrzałam jeszcze do tematu. 🤯🤷‍♀️
Porównuje ją do innej pozycji mniejszej a jednak bardziej treściwej, widać nie zawsze dużo znaczy lepiej.
Za to całe bogactwo wiedzy szerokiej… dla mnie przynajmniej jak na razie jako ciekawostka.

Napisana w bardzo przystępny i ciekawy sposób, czyta się ją bardzo szybko.
Bardzo ciekawa pozycja dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z kamieniami.

• Czytam z Legimi
  • 0 Posiadam