Oskarżony

Okładka książki Oskarżony Darcy Trigovise
Okładka książki Oskarżony
Darcy Trigovise Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Idealnie nieidealni (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Idealnie nieidealni (tom 2)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-12-02
2021-12-02
Idealnie nieidealni Romans

bardzo fajna lecz jednak gorsza od 1 tomu. Jak na mój gust stanowczo za duzo zbednych opisow i przemysleń a za malo dialogow i samej aukcji.

Super książka ,dodatkowo fajnie ,że są także postacie z poprzedniego tomu .POlecam

Dużo słabsza od cz.1. Nie ma emocji, niepewności. Historia od pierwszych stron przewidywalna.

Druga część cyklu Idealni Nieidealni, w której opowiedziane są losy kolejnych bohaterów tym razem jest to Emma i Zack. Przy tej części tak bardzo się zgadzam z tytułem serii, ponieważ oby dwoje bohaterowie są różni, a zarazem przyciągają się do siebie co jest przekochane patrząc na ich znajomość. Emma ma bardzo mocny charakter z pazurem i widać, że nie darzy chłopaka zbytnio przyjaźnie, znowu Zack pokazuje, że zależy mu na dziewczynie. Od początku książki bardzo dużo się śmiałam, bardzo fajnie wszystko opisane, akcja tak samo podoba mi się, tak jak w poprzedniej części są pokazane porachunki mafijne, rodzinne, tajemnice dosyć bolesne, a przede wszystkim jest pokazana miłość i namiętność. Książka oprócz przezabawnych scen, ma także część trzymająca w napięciu czytelnika gdzie poznajemy także mrocznych bohaterów, którzy nie znają litości. W tym momencie czułam strach jaki przeżywała osoba, która wpadła w takie ręce. Emma miała to nieszczęście i została porwana przez osobę nieobliczalną widać było, że pomimo strachu jaki czuła walczyła nie tylko o swoje życie, ale także o swoje dziecko. Dzięki tym scenom, które autorka przedstawiła możemy zobaczyć co matka potrafi zrobić dla swojego dziecka szczególnie nienarodzonego. Bardzo gorąco polecam jeżeli jeszcze nie znacie tej serii

Świetna trzymająca w napięciu do samego końca. A końcówka rozwala mózg 😱.
Emma strasznie wnerwiająca postać z beznadziejnie głupim zachowaniem i rozumkiem, aż mnie rączka swędziła, żeby jej lutnąć w czachę 😤🤬.
Za to postać Gavinka ❣️😁 MEEEGA GENIALNA.

Świetna trzymająca w napięciu do samego końca. A końcówka rozwala mózg 😱.
Za to postać Gavinka ❣️😁 MEEEGA GENIALNA.

❤️🧡💛

❤️🧡💛

Ta część kompletnie mnie do siebie nie przekonała. Ok jest wątek mafijny powiedzmy, dużo zabijania itd, ale nie przemawia to do mnie, co więcej nudziłam się czytając tą część.

Emma to urocza młodsza siostra Lloyda, która zawsze dogaduje się ze swoim starszym bratem jak na rodzeństwo przystało ;) Jedynie o czym marzy to żyć w spokoju bez strasu dla dziecka, które nosi pod sercem. Nie jest to łatwe zwłaszcza gdy żyjesz w rodzinie, która nie koniecznie zajmuje się legalnymi biznesami. Dodatkowy stres to ciąża, o której musi poinformować mamę i barta. Jej tajemnica nawet jest bezpieczna do momentu gdy pojawia się u jej boku nowy ochroniarz...
Lloyd musi wzmocnić ochronę dla rodziny gdyż wróg może uderzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Nie wiedzą czego się spodziewać, ale nie sądzili, że jego celem już nie jest cała rodzina, a tylko ona...

Emma ma charakterek, który nie jest łatwy do ujarzmienia i jakiejkolwiek współpracy.
Zack przyjaciel jej brat i szef firmy ochroniarskiej od kilku lat jest zapatrzony w Emme jak w obrazek, ale poczucie winy, w którym tkwi sprawia, że nie podoła temu uczuciu i nie da jej należytego bezpieczeństwa. Dziewczyna ma wyrobione zdanie na temat Zacka i nie ma zamiaru być kolejną dziewczyną, którą zaliczy. Mężczyzna się nie poddaje, ale czy każde słowo, które wypowie Emma w jego kierunku odbije się bez echa?

Kontynuacja cyklu idealni nieidealni. Z tego co zauważyłam miłośnicy pierwszego tomu długo musieli czekać na kolejny, więc może to i dobrze, że tak późno sięgnęłam po tą historię.
W tej części zagłębiamy się w losy Emmy i Zacka, ale równocześnie nie zapominamy o głównych bohaterach z pierwszego tomu dzięki czemu wiemy co u nich się dzieję. Autorka wprowadza również kolejne postacie Tobias, Gavin – mój ulubieniec, Veronica oraz Claudia, które idealnie tworzą całokształt historii. Chciałam bym się jeszcze odnieść do Emmy oraz Zacka i no cóż dziewczyna nie ma lekko, ale momentami mnie trochę irytowała mimo że zaraz zrozumiała błąd to i tak więcej gadała niż myślała. Zack no to jest misiu do tulenia ;) Fabuła świetna, osoby liczące na iskrzące sceny pełne pożądania również się nie zawiodą. Co mogę więcej powiedzieć? Lecę czytać tom 3;)

Tak to się stało, iż zaczęłam czytać tę serię od drugiej części. Choć można powiedzieć, że zaczęłam od połowy historii, to pomimo tego nie miałam problemu się odnaleźć. Autorka wspomina sytuacje z pierwszej części, co pomogło ogarnąć niektóre wątki. Aczkolwiek nie uniknione, że niebawem zacznę czytać od początku, abym mogła dojść do trzeciej części, bo w tej zakończenie wbiło mnie w fotel.
Tym razem historia opowiada o Emmie i Zacku.
Emma ku zaskoczeniu wszystkich oznajmiła, że jest w ciąży. Nie sposób było ukryć rosnący brzuch, ale czekała do momentu, aż jej były – chociaż nie wiem, czy można go tak nazwać – opuści miasto na tyle daleko, aby nie wpadł w ręce jej brata Lloyda. Ten facet zapewne zrównałby go z ziemią, potem podpalił, aby zamienił się w proch i dosłownie zmiótł z powierzchni ziemi.
Pomimo tego, że każdy dociekał, kim jest ojciec nienarodzonego dziecka, Emma trzymała to w tajemnicy, chociaż i tak w końcu prawda wyszła na jaw. Niespodziewanie właśnie Zack zaczął interesować się Emmą, aczkolwiek nie stało się to z dnia na dzień. Emma wzbudziła jego zainteresowanie znacznie szybciej, ale próbował stłumić w sobie coś, co się w nim tliło.
Dziecko, mały cud, który sprawił, iż połączył on Emmę i Zacka. Ten cud sprawił, że mężczyzna nauczył się być sobą. A z odrobiną czasu potrafił zrzucić z siebie ogromny ciężar spoczywający na jego barkach od ponad czternastu lat. Otworzył się i oddał kobiecie, która stała się jego całym światem. Choć ich szczęście nadal trwało, to wokół nich zaczęły dziać się dziwne rzeczy, przez które Zack zaczął obawiać się o bezpieczeństwo ukochanej i „ich” syna. Czy Zack zdołał uchronić osoby bliskie swojemu sercu? Kto będzie pragnął zaburzyć ich spokój i do czego będzie w stanie się posunąć, aby zdobyć swój cel?
Oskarżony to zdecydowanie cudowna książka, a jej serię z czystą przyjemnością nadrobię. Już miałam okazję poznać styl autorki, który wręcz pokochałam i tym razem również się nie zawiodłam. Zdecydowanie będzie to seria, którą będę polecać wszystkim kobietom, które lubią ciut mocniejsze romanse, gdzie pojawia się gorące uczucie, dobra akcja i nutka tajemnicy.
Zdecydowanie polecam!

Naprawdę polecam. Kontynuacja pierwszego tomu z cyklu Idealnie nieidealni. Historia skupia się na Emmie i Zacku. Książka warta przeczytania.

• Romans
  • Rok 2022