Zatracony

Okładka książki Zatracony Darcy Trigovise
Okładka książki Zatracony
Darcy Trigovise Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Idealnie nieidealni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Idealnie nieidealni (tom 3)
Wydawnictwo WasPos
2022-03-02
2022-03-02

swietna seria a ten tom zajmuje 2 miejsce na podium bo 2 niezmiennie nalezy do I tomu :)

Jak na razie najsłabsza z całej serii.Autorka nadużywa słów "fukam ,parskam ,sarkam"co dla mnie było bardzo irytujące.Żarty Gavina nie śmieszne wręcz żenujące.Fabuła nudna ,ogólnie nie podobała mi się .

Wciągająca seria, 1 tom pokochałam od razu, 2 tom troszkę mniej bo przewidywalny, za to 3 tom był dla mnie tajemnicą jak potoczą sie losy. Polecam cała serię! Będę śledzić kolejne książki autorki.
Autorko - pisz jak najwięcej, wciągnęła nie ta seria i kolejne książki po opisie ;)

"Najsilniejsze oddanie zbudujesz na wdzięczności"
•••••
Tym razem opowieść pada na Veronicę i Tobiasa, którzy tak jak poprzedni bohaterowie bardzo zauroczyli mnie swoją historia od momentu poznania się. Dziewczyna nie ma łatwego życia od bardzo młodego wieku zajmuje się swoją młodszą siostrą przy czym ucieka jej życie osobiste. Mężczyzna, który jest straszy od niej o dwanaście lat stara się uniakac jej jak ognia, twierdząc, ze nie jest odpowiednim kandydatem dla niej, ale jak na złość uczucie jest silniejsze także dla niego. Wszystkie te trzy historię łącza się ze sobą, bo w międzyczasie poznajemy także losy pozostałych bohaterów. Bardzo mi się to podoba, bo jakby nie było tych wątków to nie ukrywam zastanawiałabym się jak potoczyłyby się ich losy, bo jednak zzylam się z nimi. Tak samo jak wcześniej dużo akcji, mafijne porachunki i miłość między bohaterami. Bardzo szybko się ją czyta, czyli idealna pozycja na jakiś wypad na plażę, dla relaksu czy po prostu w zaciszu domowym. Polecam

"Najsilniejsze oddanie zbudujesz na wdzięczności"
•••••

Od pierwszej części nie mogę oderwać się od książek autorki, jest tak dobra! Polecam każdą!

zaczytana0598
"Zatracony" autorstwa Darcy Trigovise jest trzecim tomem cyklu "Idealnie nieidealni". To nie jest zdecydowanie typowy romans. Jest to gorąca historia miłości. Ta książka zdecydowanie jest w stanie uzależnić.
Veronica to młoda dziewczyna, która bardzo dużo przeżyła w swoim życiu. Wychowuje swoją młodszą siostrę. Ich ojciec nie żyje, a brat gdyby były zmuszone z nim mieszkać się nad nimi znęcał. Ich życie się zmienia, gdy poznają Tobiasa i Gavina. Dziewczyna zaczyna o siebie dbać i bardzo chce dla siebie coś od życia. Tobias bardzo chce zadbać o siostry i o ich bezpieczeństwo. Między nimi zaczyna iskrzyć, mimo, że chcą przed sobą ukryć to co czują. Tobias jest zdolny zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel, mimo przeciwności że strony Gavina. Czy uda im się to utrzymać?
Autorka napisała ta książkę w taki sposób, że porusza naszą wyobraźnię i serce, nawet najbardziej skamieniałe.
Serdecznie polecam twórczość tej autorki 🤗
#zatracony #idealnienieidealni #darcytrigovise @waspos

zaczytana0598

Trzecia część z cyklu „Idealnie nieidealni“. Zróżnicowane charaktery bohaterów są znakomitym połączeniem. Zwroty akcji nie odstają od wcześniejszych części. Czytanie szło momentalnie. Sama różnica 12 lat nawet w mafii dla głównej postaci męskiej była hmmm... no bardzo błachą, wymówka nad uciekaniem od emocji. Ich chęć chronienia rodziny, jak i zatracenia w kobietach, dodawały tej serii emocji.

Cudeńko ❤️🧡💛💚

Cudeńko ❤️🧡💛💚

RECENZJA🤓

Cześć Wszystkim.

Kolejna cześć serii „Idealni nieidealni”, a mianowicie „Zatracony”  Darcy Trigovise została przeczytana i jak zwykle się nie zawiodłam. W książce nie zabrakło emocji, szybkich i brutalnych zwrotów akcji, a także pikantnych scen.

W tej części śledzimy losy Veronici młodziutkiej kobiety, która już nie jedno przeszła w swoim życiu. Ma pod opieką młodszą siostrę, której stara zapewnić opiekę. Kiedy trafia pod opiekę Tobiasa na jaw wychodzi cięty język dziewczyny, a także szybko bijące serce, którego powodem jest mężczyzna.

Tobias dwanaście lat starszy, mroczny, pełen tajemnic, nastawiony na pracę i jednocześnie nieosiągalny.

Czy związek z młodszą kobietą ma prawo zaistnieć?

Czy Veronica zaufa Tobiasowi?

Z której strony przyjdzie zagrożenie?

Autorka ma lekkie pióro i stworzyła niesamowitą serię, która wciąga w swoją historię i nie da o sobie zapomnieć.

Bohaterowie zostali wykreowani na bardzo silne i wyraziste postacie, nie da się ich nie lubić. A do tego chemia pomiędzy Veronicą i Tobiasem tak wyczuwalna, że jak znaleźli się w pobliżu siebie to czuć było iskry, a atmosfera była tak gęsta, że wychodziła za kartki książki.

Od pierwszej strony kibicowałam tej dwójce aby przezwyciężyli wszystkie przeciwności związane z przeszłością, teraźniejszością, jak oraz różnicą wieku i na przekór całemu światu zwyciężyło uczucie.

Co Ciebie czeka jeśli sięgniesz po tą serie?

Wartka akcja, sporo emocji, ciekawa fabuła, wątek mafijny oraz kryminalny, romans i bohaterowie, o których szybko nie zapomnisz.

Polecam całą serię, a ja czekam na kolejny tom.

RECENZJA🤓

Cześć Wszystkim.

Niby historia ciekawa, ale kompletnie nie sprawiła we mnie chęci bym ją czytała zaciekawiona. Nie należy do pozycji, gdzie z chęcią bym sięgnęła raz jeszcze.

• Romans
  • Przeczytane 2022