Śmiertelna rozpacz

Okładka książki Śmiertelna rozpacz T.R. Ragan
Okładka książki Śmiertelna rozpacz
T.R. Ragan Wydawnictwo: Filia Cykl: Faith McMann (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Faith McMann (tom 2)
9788381955362
Katarzyna Agnieszka Dyrek

Kontynuacja również świetna

Kontynuacja również świetna

Pierwszy tom kończyłam o 23:30 poprzedniego dnia, drugi zaczęłam po ósmej rano, jak tylko mózg się ogarnął, a myślałam o niej jeszcze zanim dobrze otworzyłam oczy. Czy istnieje lepsza recenzja książki? Poza tym jakie to było d o b r e. Cholera, jeszcze lepsze niż tom pierwszy + popłakałam się na zakończeniu. Robię sobie dzień przerwy zamiast od razu wciągać drugi tom tylko dlatego, że chyba wybuchnę z ekscytacji ♡

W każdym z nas, jest ziarno zarówno dobra, jak i zła.

W każdym z nas, jest ziarno zarówno dobra, jak i zła.

Jeszcze lepszy thriller niż poprzednia część. Książka trzyma w napięciu, cały czas coś się dzieje. Dla mnie jedynym minusem było poczucie, że bohaterów nie do końca spotykają konsekwencje pewnych sytuacji i jakoś łatwo wylizują się z nich. Podobały mi się też rozdziały z perspektywy Lary czy Hudsona, które pozwalały lepiej wczuć się w historię. Końcówka emocjonująca, szczególnie wątek z Złością.
Nie mogę się doczekać, aż sięgnę po ostatnią część serii, która mam nadzieję, że będzie równie świetna.

Co za emocje!
Rewelacyjna książka dla osób o mocnych nerwach.
Polecam.

Co za emocje!
Rewelacyjna książka dla osób o mocnych nerwach.
Polecam.

No niestety, mnie tak do końca książka się nie podobała. Akcja ociekająca krwią, trup słał się gęsto. Bohaterka sama wymierzała sprawiedliwość, co jak dla mnie jest mało wiarygodne. Niby cały czas coś się działo, ale jak w kiepskim filmie. Pierwszej części wprawdzie nie było okazji przeczytać, ale dobra książka by się obroniła.

Pochłonęłam cała serię na raz, nie tego się spodziewałam śledząc opinie i trochę szkoda że tak ważny temat, który został w prawdziwie przerażający sposób ukazany, zakonczyl się trochę fantazyjnie jak na te czasy, jakby autor się spieszył lub stracił wene. Mimo swojej opinii polecam gorąco tą serię.

Mocno się zaczyna ,mocno trwa.Walka o dzieci .Świetny thriller .Świetna rola Bestii.Ebook

Druga część historii Faith i jej porwanych dzieci. Fabuła przyciąga i daje "czytelniczego kopa", choć powtarzają się podobnie, jak w pierwszej części sytuację nierealne.

1985

Zaraz po pierwszym tomie zaczęłam drugi. Nie mogłam inaczej, ta historia prosiła się o ciąg dalszy!
Życie faith wywróciło się do góry nogami, z chwilą ataku na jej dom. Craig nie żyje, a Lara i Hudson zostają porwani. Rodzina Faith nie wierzy w szybkość i sprawczość policji, dlatego też razem z przyjaciółmi działają na własną rękę. Stają naprzeciwko brutalnym przestępcom i handlarzom ludźmi. Wszyscy jednak wierzą w szczęśliwy finał, czyli powrót dzieci do domu. Są dla nich gotowi zaryzykować wszystko, łącznie z życiem....
Faith się nie poddaje, walczy jak lwica o swoje dzieci. Ma chwile załamania, ale wie, że jej dzieci potrzebują pomocy. Dla nich poruszy niebo i ziemię.
Ta część, jak i poprzednia, trzyma w wielkim napięciu. Wielkim plusem tej książki jest to, że nie sposób się od niej oderwać. Lektura mija błyskawicznie i ciągle chce się więcej i więcej...

• Przeczytane 2021
  • Audiobooki