Na samą myśl o Tobie

Otwarte
2021-08-11
2021-08-11
Agnieszka Walulik
boys band różnica wieku zakochanie miłość tęsknota dramat muzyka

Cała ta książka to huśtawka emocji, ale zakończenie totalnie mnie zaskoczyło.

Cała ta książka to huśtawka emocji, ale zakończenie totalnie mnie zaskoczyło.

26/2024

Mimo wszystko liczyłam na lepszy koniec historii Hayesa i Solene.

26/2024

Mimo wszystko liczyłam na lepszy koniec historii Hayesa i Solene.

Wydaje się cukierkowym romansidłem i nie jest to wysokich lotów pióro to jednak po zakończeniu płakałam razem z nimi i nie mogłam przestać. Ta książka złamała mi serce

Jedno wielkie nie. Bardzo mi przykro ale nie mogę skończyć tej książki. Mimo że styl pisania jest przyjemny dla oka tak sama fabuła i absurdalne sytuacje nie do czytania.

Historia byłaby całkiem w porządku, gdyby utrzymywała językowy poziom. Jednak przy scenach erotycznych zniżamy się do naprawdę niskich lotów. Nie wiem czy to kwestia tłumaczenia, czy samej autorki.
Momentami historia się dłuży, choć ogólnie ujmując - wciąga. W zakończeniu jednak czegoś mi zabrakło. Czytałam do 3 w nocy, czekając na to "bardzo dobre zakończenie", o którym ktoś poniżej wspominał, i kiedy przerzuciłam ostatnią stronę - ogarnęło mnie jednak rozczarowanie.
P.S. Anne Hathaway jest bardzo dobrze dobraną aktorką do roli Sol w ekranizacji. Obejrzę.

Choć relacja głównych bohaterów była dla mnie za szybko rozwijającą się w typie takiego instant love, to mimo wszystko liczyłam na szczęśliwe zakończenie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Myślałam że to będzie fajnie .. A okazało się ...cóż ..czuje niedosyt.. nie do końca czuje się usatysfakcjonowana końcem...jakoś myśl że kobieta 40-letnia nie może zaryzykować z młodszym nie jest dla mnie optymistyczna ( tym bardziej że jestem blisko tego wieku) ... Myślałam że książki mają dawać nadzieję ...cóż ....tutaj tego nie spotkałam.... Dlatego stąd tak niska ocena ... A mówią ponoć że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana i tak się właśnie kończy ta książka.NIESTETY!

Solène jest współwłaścicielką galerii i matką Isabelle. Pewnego dnia wybiera się z córką i jej przyjaciółkami na koncert boysbandu. Za kulisami poznaje Hayesa Campbella który oszałamia pewnością siebie, urodą i talentem. Solène próbuje mu się oprzeć, ale wzajemne przyciąganie zwycięża.

Romans pomiędzy trzydziestodziewięciolatką a dwudziestolatkiem. Dziewiętnaście lat różnicy. Ktoś mógłby powiedzieć, że to nie ma prawa się udać, ale ich relacja była naprawdę dojrzała. Hayes nie mógł bardziej pokazać, że mu zależy.

Dlaczego kobieta nie może być szczęśliwa w takim związku? Dlaczego jest hejtowana z tego powodu? Dlaczego matka choć raz nie może postawić siebie na pierwszym miejscu? Gdyby to on był stsrszy, a ona młodsza, to byłoby wszystko w porządku.

Autorka porusza ważne tematy i książka jest bardzo wartościowa, łamie wszelkie schematy i serca.. 💔 Gorąco polecam!

Płakałam, krzyczałam, cierpiałam. Dojrzała kobieta i dojrzały 20-latek. Miłość, która nie ma prawa istnieć w poukładanym świecie. To nie tylko książka o zakochaniu, o fatalnym zauroczeniu. Paleta emocji jaka bombarduje nas autorka, rozdziera serce. Styl, język, bohaterzy, którzy nie są cukierkowi, z którymi jesteś w stanie się utożsamić
Gorąco polecam na te zimne wieczory.

Gorąco polecam na te zimne wieczory.

Lubicie książki z motywem różnicy wieku?
Ta książka też jest z takim motywem, tylko tu to kobieta jest starsza o prawie 20 lat od mężczyzny. Solene, rozwiedziona właścicielka galerii sztuki, poznaje Hayesa podczas koncertu, na który wybrała się z córką. On jest bardzo sławnym idolem nastolatek i gra w boysbandzie.
To historia o wielkiej namiętności, która doprowadziła niespodziewanie do wielkiej miłości.
Ale nie wątek gorącego romansu jest tu najbardziej rzucający się w oczy. Dla mnie to przede wszystkim historia o tym, jak bardzo odmienne jest podejście społeczeństwa do kobiety, która wiąże się z młodszym mężczyzną. Kiedy to mężczyzna wchodzi w związek z dużo młodszą kobietą to jest powszechnie popierane, uznawane i nikt nie ma z tym problemu. Natomiast w przypadku odwrotnej sytuacji sprawa wygląda zupełnie inaczej.
Choćby z powodu tego, że rzadko czytuje się wątek różnicy wieku, gdzie kobieta jest starsza – warto przeczytać tę historię, ale także aby zobaczyć i przekonać się po raz kolejny, że miłość nie ma wieku. Jeśli strzała Amora trafi w serca nie ma wyjścia jak poddać się temu.
Czy tych dwoje pokona przeciwności jakie stawia przed nimi los i opinia publiczna, czy miłość przezwycięży wszystko?

Lubicie książki z motywem różnicy wieku?
To historia o wielkiej namiętności, która doprowadziła...

• Kindle