Chosen By A Beast

Okładka książki Chosen By A Beast Miranda Bridges
Okładka książki Chosen By A Beast
Miranda Bridges Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Hearts of Stone (tom 1) fantasy, science fiction
Hearts of Stone (tom 1)
Chosen By A Beast
Kindle Edition
2019-12-16
2019-12-16
paranormal romans obcy porwanie

Okładka książki Inferno Miranda Bridges, Kyra Snow
Inferno Miranda Bridges, Ky...
Okładka książki Glacier Miranda Bridges, Kyra Snow
Glacier Miranda Bridges, Ky...

2056

To pierwsza książka z serii Hearts of Stone, będącej spinoffem serii Alien Breeder: House of Kaimar. Najlepiej jest przeczytać trzy książki z tej serii, bo w tej trzeciej występuje nasza główna bohaterka w nowej serii o gargulcach Makayla.
Boraq to dużo bardziej prymitywna rasa niż Dravianie, odrzucająca technologię na rzecz życia blisko natury. To sprawia, że ​​w tej serii mamy do czynienia z „obcymi barbarzyńcami”, nie oznacza to, że nie są myślącymi istotami.
Makayla była jedną z wielu porwanych kobiet przez Dravian i podarowana Boraqom, rasie kosmitów podobnej do gargulców. Kobiety muszą udowodnić swoją wartość, odwagę przeżywając noc w dżungli z nożem i kubłaczkiem wody. Makayla robi to, a nawet wraca z małym smokiem , któremu uratowała życie i nazwała go Shade. Kobiety, które przetrwały zostają poddane selekcji i wybrane na niewolnice, hodowców i na panny młode. Jeśli kobiety są naprawdę tak rzadkie, dlaczego niektóre są tu marnowane jako „niewolnice”? Czy nie byłyby wtedy klasą chronioną? Ale może to jest temat na późniejszą książkę z tej serii?
Król tego zgrupowania Boraq, Masse, zatwierdza Makayla. Czy mogą sobie z tym poradzić, biorąc pod uwagę, że Makayla jest w obcym świecie, z nieznanymi dla niej zwyczajami i nie mówi w ich języku? Czy naprawdę może być szczęśliwa na prymitywnej planecie poślubionej olbrzymiemu, gorącemu gargulcowi ze skrzydłami i ogonem ?
Ta dwójka ma świetną chemię i uwielbiałam czytać, jak rozwijał się ich związek.
Podobnie jak w przypadku innych serii, jest to zabawna lektura, szybka i przyjemna.
Zalecane dla tych, którzy lubią barbarzyńskie romanse z kosmitami.

• Paranormal
  • Współczesny romans,