Jeżozwierz

Okładka książki Jeżozwierz Tomarz "Lipa" Lipnicki, Przemysław Łucyan
Okładka książki Jeżozwierz
Tomarz "Lipa" LipnickiPrzemysław Łucyan Wydawnictwo: PRESSCOM biografia, autobiografia, pamiętnik
Jeżozwierz
PRESSCOM
2021-03-19
2021-03-19
muzyka biografia wywiad artysta rock polski rock hard-rock autobiografia wywiad rzeka

Okładka książki Serca bicie. Biografia Andrzeja Zauchy Piotr Baran, Katarzyna Olkowicz
Serca bicie. B... Piotr Baran, Katarz...
Okładka książki Andrzej Grabowski. Jestem jak motyl Andrzej Grabowski, Jakub Jabłonka, Paweł Łęczuk
Andrzej Grabow... Andrzej Grabowski, ...
Okładka książki Głos. Wojciech Mann w rozmowie z Katarzyną Kubisiowską Katarzyna Kubisiowska, Wojciech Mann
Głos. Wojciech... Katarzyna Kubisiows...
Okładka książki Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba Artur Nowak, Marek Sekielski
Ogarnij się, c... Artur Nowak, Marek ...

Bardzo wciągająca.

Bardzo wciągająca.

Książka, która powstawała tyle lat, że już nie wierzyłem, że kiedykolwiek się ukaże, czyli autobiografia/wywiad rzeka z Lipą. Czy spełniła moje oczekiwania? Po części, na pewno, gdyby powstała parę lat temu, bardziej bym się z niej cieszył, ale gratuluję Tomkowi dopięcia, bo już dawno "zasłużył" na tę książkę.

Jako fan Illusion w latach 90tych, później kilka płyt Lipali też niczego sobie, oczywiście musiałem to przeczytać. Świetna rzecz, może trochę za dużo rozkminiania co lubi Tomek, jakim jest człowiekiem , o której idzie do WC i jaką robi kupę [ to w klimacie wypowiedzi Lipy]:)

Piękny powrót do przeszłości! Lipa zawsze był i będzie zajebistym artystą!

Piękny powrót do przeszłości! Lipa zawsze był i będzie zajebistym artystą!

Na tą książkę czekałem od momentu gdy LIPA pochwalił się, że ją wyda. Czyli jakieś półtora roku 🙂 Warto było.
Dla mnie to bez wątpienia najlepszy polski muzyk i legenda polskiego rocka. Polecam!!!

Bardzo dobra książka.
Dla fanów twórczości Lipy (i zespołów w których grał) pozycja obowiązkowa.
Dla nie-fanów pozycja warta przeczytania jako istotny fragment historii polskiego rocka lat 90tych (i później)
Dodatkowym smaczkiem jest audiobook, w którym lektorami są autorzy, więc słucha się jak faktycznego wywiadu z typową dla Lipy ekspresją.

Bardzo dobra książka.
Dla fanów twórczości Lipy (i zespołów w których grał) pozycja obowiązkowa.

Bardzo dobra ksiazka.

Bardzo dobra ksiazka.