Jeżozwierz

Okładka książki Jeżozwierz
Tomarz "Lipa" LipnickiPrzemysław Łucyan Wydawnictwo: PRESSCOM biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Jeżozwierz
PRESSCOM
2021-03-19
2021-03-19
muzyka biografia wywiad artysta rock polski rock hard-rock autobiografia wywiad rzeka

Książka, która powstawała tyle lat, że już nie wierzyłem, że kiedykolwiek się ukaże, czyli autobiografia/wywiad rzeka z Lipą. Czy spełniła moje oczekiwania? Po części, na pewno, gdyby powstała parę lat temu, bardziej bym się z niej cieszył, ale gratuluję Tomkowi dopięcia, bo już dawno "zasłużył" na tę książkę.

Jako fan Illusion w latach 90tych, później kilka płyt Lipali też niczego sobie, oczywiście musiałem to przeczytać. Świetna rzecz, może trochę za dużo rozkminiania co lubi Tomek, jakim jest człowiekiem , o której idzie do WC i jaką robi kupę [ to w klimacie wypowiedzi Lipy]:)

Piękny powrót do przeszłości! Lipa zawsze był i będzie zajebistym artystą!

Piękny powrót do przeszłości! Lipa zawsze był i będzie zajebistym artystą!

Na tą książkę czekałem od momentu gdy LIPA pochwalił się, że ją wyda. Czyli jakieś półtora roku 🙂 Warto było.
Dla mnie to bez wątpienia najlepszy polski muzyk i legenda polskiego rocka. Polecam!!!

Bardzo dobra książka.
Dla fanów twórczości Lipy (i zespołów w których grał) pozycja obowiązkowa.
Dla nie-fanów pozycja warta przeczytania jako istotny fragment historii polskiego rocka lat 90tych (i później)
Dodatkowym smaczkiem jest audiobook, w którym lektorami są autorzy, więc słucha się jak faktycznego wywiadu z typową dla Lipy ekspresją.

Bardzo dobra książka.
Dla fanów twórczości Lipy (i zespołów w których grał) pozycja obowiązkowa.

Bardzo dobra ksiazka.

Bardzo dobra ksiazka.