Na ratunek Wielkiej Księdze

Na ratunek Wielkiej Księdze
Przez Szafę
2020-12-01
2020-12-01
książki dla dzieci literatura dziecięca powieść dla dzieci 6-11 lat książki z przesłaniem baśń

Książkę bardzo ciekawa i przede wszystkim o prawdziwy wartościach. Wciąga w swój magiczny świat tak dzieci jak i dorosłych.

Fantastyczna, pełna ciepła opowieść o przygodach grupy magicznych przyjaciół. Smok, jednorożec, elf i tajemniczy Zwierzak - każdy inny, każdy tak samo ważny. Podział na krótkie rozdziały zachęca do samodzielnego czytania przez nieco starsze dzieci a piękne ilustracje przyciągają uwagę młodszych. Gorąco polecam!

Świetna książka dla dzieci, uczy je pożądanych wartości, jednocześnie będąc magiczną przygodą 😊

Super książka dla dzieci. Lekka, przyjemna lektura. Polecam!

Super książka dla dzieci. Lekka, przyjemna lektura. Polecam!

Wciągająca opowieść o przyjaźni i współpracy. Z zaskakującym zakończeniem dającym do myślenia dorosłym.
Bajkowe stwory Smok Maurycy, jednorożec i zwierzak tworzą niesamowitą paczkę przyjaciół pełnych sprzeczności ale dążących do osiągnięcia wspólnego celu.
Gorąco polecam. Dzieciaki same domagały się kolejnych rozdziałów przed zaśnięciem;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Super książka, szybko się wkręciliśmy. Fajnie było jak zwierzak schodził ze schodów i….
- Stefek, Julek, Kostek (3,5,7 lat)

Wspaniała książka dla dzieci, z pozytywnymi bohaterami i mocno pobudzająca wyobraźnię. Bardzo wciągająca, przeczytaliśmy wspólnie z synami w 3 wieczory. Gorąco polecamy!
- Tata

- Stefek, Julek, Kostek (3,5,7 lat)

- Tata

Bardzo wciągająca książka. Bardzo ładne ilustracje. Opisy poruszają wyobraźnię. Trójka głównych bohaterów bardzo mi się podobała. Diana podobała mi się, ponieważ jest dobra, pomaga i pociesza innych, gdy oni tego potrzebują i razem ze smokiem Maurycym pilnowała Zwierzaka. Maurycy podobał mi się, ponieważ dobrze orientował się w terenie i mógł bezpiecznie doprowadzić przyjaciół do celu i przy okazji pomóc zajączkowi. Natomiast Zwierzak podobał mi się, ponieważ był zabawny, ale też potrafił przez to wpaść w kłopoty. Czekam na kolejne książki tej Autorki. Gorąco polecam!

Wciągające przygody bajkowej ekipy. Moje córki szczególnie lubią jednorożca Dianę. Bardzo fajne są też ilustracje. Czekamy na kolejne książki tej utalentowane Autorki.

Córka lat 10: ,, Książka bardzo mi się podobała - najbardziej jednorożec Diana bo jest dobra. Książka jest o przyjaźni, o smutku, o pomaganiu sobie o tym że jesteśmy wszyscy różni ale że to nie ma znaczenia."
Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!